весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/igor_furmanov_kirovograd_zrobiv.htm
Ігор Фурманов: Кіровоград зробив певні висновки з попередніх виборів. Про це повідомив Ігор Фурманов , керівник міського виборчого штабу кандидата у Президенти України Володимира Литвина під час третьої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР».

Тож Ігор Фурманов, керівник міського виборчого штабу кандидата у Президенти України Володимира Литвина відмітив, що певні висновки з попередніх виборів Кіровоград вже зробив.

«І дійсно перші сподівання, що вибори пройдуть нормально і по плану справдились. Хоча безумовно є незначні порушення. Деяку кількість виборців не включили в списки, вони прийшли голосувати але в списках себе не знайшли. Також на одній з дільниць зафіксовано, що вкидалось до скриньок декілька бюлетенів. Але всі ці порушення незначні і вони суттєво не вплинуть на результати виборів у Кіровограді» - зазначив Ігор Фурманов. - В мене особисто найбільшу тривогу викликають судові рішення. Бо ми всі прекрасно розуміємо, що коли рішення приймається в день голосування то задіяти його в день виборів фактично немає можливості. Зараз думки серед членів ЦВК розділились - і вони не знають чи взагалі потрібно прислухатись до того рішення суду коли людина на дому може голосувати лише тоді коли має медичну довідку.

На 12-ту годину на сільських виборчих дільницях явка краща, вже проголосувало 40-50%, а і містах поки що виборці «розкачуються» потихеньку – явка 10-12%, а ось на 14-ту годину близько 30%.

Але, хочу підкреслити, що ці вибори будуть проведені на більш достойному рівні і результати будуть об'єктивнішими ніж ті які ми мали в попередні роки».

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступна, заключна сесія, відбудуться о 18:00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»