весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/gennadii_zabolotnii_u_kirovogradi.htm
Геннадій Заболотний: у Кіровограді проголосувало 58 відсотків виборців. Про це Геннадій Заболотний , керівник Блоку Леоніда Черновецького у регіоні заявив під час четвертої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР».

Зокрема Геннадій Заболотний оприлюднив такі результати стосовно явки виборців: у Світловодську - 58% виборців проголосувало, у Кіровограді на 18-ту годину проголосувало 54%. «Ми бачимо, що явка перевищує явку ніж на парламентських виборах. І дуже гарно, що наші побоювання, що явка виборців буде дуже низька, не справдились» - зазначив пан Заболотний. - Стосовно виборчого процесу, то можу заявити, що порушень які б могли суттєво вплинути на виборчий процес не зафіксовано. В цілому – ми маємо самі цивілізовані вибори, які проходять в законному руслі. Сподіваємось, що і завершаться вони так само без грубих порушень і другий тур пройде на такій самій ноті».

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступна сесії відбудуться завтра, 18 січня, об 11:00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»