весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/gennadii_zabolotnii_dolja_viboriv.htm
Геннадій Заболотний: доля виборів буде вирішуватись у судах. Про це заявив Геннадій Заболотний, голова Християнсько-демократичної партії, керівник Блоку Леоніда Черновецького на Кіровоградщині, під час другої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР».

Як зазначив пан Заболотний: «На мою думку якщо уважно подивитись на виборчий процес який відбувається сьогодні – ми не бачимо масштабних фальсифікацій і це говорить про те, що доля виборів буде вирішуватись у судах. І ніхто не вважає за потрібне щось робити на цьому етапі».

«На 13:00 ми володіємо інформацією по місту Світловодськ 45% населення вже проголосувало – ми прогнозуємо, що явка буде близько 70%. Тож та думка, що люди не активно йдуть голосування не підтверджується» - повідомив Геннадій Вадимович.

Незначні порушення зафіксовано в Олександрії – до відома комісії так і не доведено рішення суду і тому люди реєструються на виборчих дільницях, а також члени комісії вже почали возити скриньки для голосування по домівках, хоча виборці, які мають голосувати вдома не мають медичного підтвердження того, що вони не можуть самостійно прийти на дільниці. А по місту Кіровоград ці скриньки навіть просто носять.

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступні сесії відбудуться о 15:00 та о 18:00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»