весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/gennadii_zabolotnii__vsi_dilnici.htm
Геннадій Заболотний – всі дільниці у Кіровограді відкрились вчасно і працюють злагоджено. Про це йшлося під час першої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР».

Під час конференції Геннадій Заболотний , голова Християнсько-демократичної партії зазначив, що він представляє Блок Леоніда Чернівецького у Кіровоградській області і хоча Чернівецький не бере участі у цих виборах але представники від блоку є на виборчих дільницях і вони пильно спостерігають за виборчим процесом.

«Станом на сьогоднішній день ми не зареєстрували жодних порушень, які б могли суттєво вплинути на виборчий процес. Всі дільниці відкрились вчасно і на 9-ту годину працюють злагоджено» - повідомив Геннадій Заболотний.

Також він розповів про складну передвиборчу ситуацію в місці Олександрії, що на Кіровоградщині, але не дивлячись на те, що місто сильно заполітизоване вибори там розпочались вчасно і без суттєвих порушень.

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступні сесії відбудуться о 12:00, о 15:00 та о 18:00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»