весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/17/elina_shishkina_v_kompaniyivskomu.htm
Еліна Шишкіна: в Компаніївському районі 60 відсотків виборців вже проголосували. Про це заявила Еліна Шишкіна , народний депутат України, член фракції БЮТ у Верховній раді, під час четвертої інформаційної сесії, яка відбулася сьогодні, 17 січня, у Кіровоградському прес-клубі реформ у рамках традиційного виборчого проекту «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР».

Зокрема Еліна Шишкіна , зазначила, що на 18-ту годину дані стосовно явки виборців по всій Кіровоградській області уточнюються. «А ось по деяким округам ми вже можемо оприлюднити результати явки виборців, які наш штаб має на 17:00: Маловисківський район – 58%, Компаніївський район – 60%, Новоукраїнський - 45% виборців» - розповіла пані Шишкіна.

Також Еліна Шишкіна оприлюднила факти які зафіксували їх спостерігачі: по 100-му виборчому округ, виборча дільниця№109 був висаджений з машини спостерігач від БЮТ. «Така сама ситуація і у 102 окрузі. Чомусь нашим спостерігачам не знайшлося місця в транспорті, який возив скриньки для голосування вдома. На 104 окрузі, виборча дільниця №68 – голова комісії відмовилась виконувати рішення суду про голосування на дому при наявності медичних довідок. Але в загалом компанія проходить досить таки спокійно і сьогодні на 18-ту годину вибори проходять в законному руслі» - підвела підсумок пані Шишкіна.

ДОВІДКА: Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації. У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії, в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, журналісти. Наступна сесії відбудуться завтра, 18 січня, об 11:00.

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»