весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/15/vidkrittja_vistavki_barvi_stepu.htm
Відкриття виставки «Барви степу»! Сьогодні, 15 січня 2010 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки «Барви степу» з нагоди 20-річчя створення Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України.

Національна спілка художників України – всеукраїнська громадська творча організація, що об'єднує професійних майстрів образотворчого мистецтва та мистецтвознавців. Створена у жовтні 1938 р. Статус національної Спілці присвоєно в 1998 році. Протягом 2009 року, в рамках відзначення 70-річчя створення Національної спілки художників України, усі обласні організації Національної спілки представляли свій творчій доробок у виставкових залах Центрального будинку художника НСХУ у м. Києві.

Ювілей Національної спілки співпав з 20-річчям створення Кіровоградської обласної організації. Тому у грудні 2009 року жителі та гості столиці України мали можливість відвідати виставку «Барви степу» до 20-річчя створення Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України. У січні 2010 року така можливість з'явилась і у відвідувачів Кіровоградського обласного художнього музею.

Експозиція, що розташована у 2-х виставкових залах складається з творів художників – членів Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України.

"весь Кіровоград"