весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/15/u_den_viboriv_u_kirovogradskomu.htm
У день виборів у Кіровоградському прес-клубі триватиме марафон! У неділю 17-го січня Кіровоградський прес-клуб реформ реалізовує традиційний проект «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» – так само, як ми це робили протягом останніх виборів до парламенту, місцевих виборів та виборів міського голови.

Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації.

У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії (а у випадку форс-мажорних обставин – і більше!), в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, представники правоохоронних органів, а також журналісти.

Зокрема, про свою участь у прес-конференція повідомили представники Блоку Юлії Тимошенко - народний депутат Володимир Яворівський та керівника обласного виборчого штабу Валерій Кальченко, довготермінові спостерігачі від ГМ "Опора" Валерій Зборовський та Анатолій Завгородній, народний депутат України, член фракції Блоку Литвина Юрій Литвин, представники виборчого штабу кандидатів у Президенти України Арсенія Яценюка, Сергія Тігіпка, Олега Тягнибока, Віктора Януковича, та інших кандидатів.

Нагадаємо, що графік роботи прес-центру 17-го січня:

9:00 – Перша інформаційна сесія на тему: «Як розпочалися вибори Президента України: відкриття виборчих дільниць, готовність ДВК до роботи».

12:00 – Друга інформаційна сесія на тему: «Перебіг виборів Президента: запобігання порушень під час виборів»

15:00 – Третя інформаційна сесія на тему: «Перебіг виборів Президента: запобігання порушень під час виборів»

18:00 – Четверта інформаційна сесія на тему: «Перші підсумки перебігу виборів Президента у Кіровограді та області: результати спостережень на дільницях, робота ДВК, явка виборців».

Щоб взятии участь у роботі ПРЕС-ЦЕНТРУ у якості доповідачів,
телефонуйте Вікторії Талашкевич: 068-910-43-40 або (0522) 32-05-31


Усі заходи відбуватимуться у приміщенні Кіровоградського прес-клубу за наступною адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 8 (другий поверх). Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті «весь Кіровоград»