весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/15/chi_bezpechni_kirovogradski_troleibusi.htm
Чи безпечні кіровоградські тролейбуси? За інформацією, яку оприлюднив у четвер на засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Василь Дзядух , парк кіровоградських тролейбусів потребує значного оновлення. Нещодавня перевірка, проведена Запорізькою державною регіональною технічною інспекцією міського електротранспорту, виявила, що 30 з 43 машин мають пройти капітальний ремонт кузова, вимогам безпеки руху не відповідають вузли та агрегати 16 машин, а щодо тролейбусних ліній, то 20 км контактного проводу з 52 км, протягнутих по всьому місту, є зношеними і мають бути заміненими - повідомляє Інтернет-видання "весь Кіровоград" .

В цілому, щоб довести тролейбусне перевезення пасажирів до відповідності вимогам законодавства, необхідно витратити 18 мільйонів гривень. Зокрема, 6 мільйонів в оновлення тролейбусів «Єлисаветградська транспортна компанія», яка є орендарем цілісного майнового комплексу «Кіровограделектротранс», планує вкласти вже в цьому році. Так, 3 кіровоградських тролейбуси вже зараз знаходяться на ремонті у Харкові, а відновлення працездатності однієї машини коштує близько 500 тисяч гривень.

Натомість «Єлисаветградська транспортна компанія» звернулась до міської влади з проханням звільнити їх від орендної плати на 10 років, зважаючи на те, що найближчим часом здійснюватимуться такі суттєві інвестиції. Василь Дзядух навіть озвучив на засіданні міськвиконкому, що між громадою міста та «Єлисаветградською транспортною компанією» буде підписано угоду про соціальне партнерство, хоча і не озвучив, які саме зобов'язання будуть в рамках цієї угоди реалізовані. Проект відповідного рішення виконком таки погодив, але останнє слово все одно залишається за депутатами міської ради.