весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/14/rezultati_sposterezhennja_za_viborami.htm
Результати спостереження за виборами Президента України. Сьогодні, у четвер 14 січня о 14.00 у приміщенні Кіровоградського прес-клубу реформ відбудеться прес-конференція на тему «Результати довготермінового спостереження за виборами Президента України 17 січня 2010 на Кіровоградщині», в якій візьмуть участь спостерігачі від ГМ «Опора» Анатолій Завгородній та Валерій Зборовський.

Спостереження здійснювалося, починаючи з листопада 2009 року, в наступних напрямках: моніторинг організації роботи органів ведення реєстру виборців, формування окружних виборчих комісій, утворення виборчих дільниць, формуванням ДВК, уточненням списків виборців та ін.

До участі у заході запрошуються представники ЗМІ, громадських організацій. За додатковою інформацією про спостереження звертатися: вул. Декабристів, 8/22, (0522)24-35-29.

"весь Кіровоград"

P.S. Нагадуємо, що у неділю 17-го січня Кіровоградський прес-клуб реформ реалізовує традиційний проект «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації.