весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/14/kirovogradska_oblast_otrimaye_30.htm
Кіровоградська область отримає 30 автомобілів швидкої допомоги! Лише на п'ятдесят відсотків від необхідного показника на сьогодні фінансується галузь медицини – так вважає виконуюча обов'язки начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Лариса Андреєва, - повідомляє канал "Кіровоград".

Останні двадцять років вітчизняна медицина, на жаль, не вирішує, а тільки накопичує свої проблеми. Брак фахівців, застаріле обладнання, мізерне фінансування – призвели до її кризового стану, як на обласному рівні, так і в цілому по країні.

Епідемія грипу лише у черговий раз продемонструвала усі прогалини та проблеми, що накопичилися у медицині. Адже на початку спалаху захворюваності бракувало усього: починаючи від медикаментів і закінчуючи апаратами штучної вентиляції легенів. Лише згодом, завдяки виділенню з держбюджету майже шести мільйонів гривень, області таки вдалося залатати ці прогалини.

У перспективі обласного управління охорони здоров'я – отримання тридцяти машин швидкої допомоги від прем'єр – міністра України, прибуття за більше, ніж ста заявками, спеціалістів з медичних вишів та часткове забезпечення обласних медзакладів новим сучасним обладнанням. Але це - лише крапля в морі. Тому з таким станом речей наша медицина і в новому році - зі своїми старими проблемами.