весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/14/kirovogradciv_povezut_golosuvati.htm
Кіровоградців повезуть голосувати до Києва? У Кіровограді відбувається реєстрація виборців, яких вочевидь повезуть у день виборів до Києва. Про це на вчорашній прес-конференції повідомив Іван Марковський, голова фракції БЮТ в Кіровоградській міській раді. За інформацією Івана Марковського людям платитимуть по 100 гривень. Сама ж реєстрація відбувається у проектному інституті по вул. Орджонікідзе.

Але це не єдина зафіксована система можливих фальсифікації.

Іван Марковський розповів, що на дільницю №55 (Район Новомиколаївка) квартальна принесла пачку заяв від громадян, які будуть голосувати вдома. Після перевірки виявилося, що 7 осіб від яких є заяви взагалі не проживають за вказаними адресами, 1 – відповів, що голосуватиме на дільниці, а 2 заяви люди взагалі не писали, тобто за них це зробив хтось інший.

Подібні ситуації зараз відбуваються у Кіровограді і по інших дільницях.

Іван Марковський також відмітив, що списки виборців цього року складені надзвичайно погано, туди не включено цілі будинки.

На прес-конференції пан Марковський також назвав номер гарячої лінії: 27-48-02. У день виборів на неї можна телефонувати у випадку виявлення порушень.