весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/13/svitlovodsk_ne_mozhe_zabezpechiti.htm
Світловодськ не може забезпечити свої фінансові потреби через зупинку виробництва! Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимир Мовчан провів виїзну нараду у місті Світловодську. Участь у ній взяли керівники структурних підрозділів ОДА, представники міської ради та депутатського корпусу, підприємці, промисловці та аграрії, - повідомляє канал "Кіровоград".

Проведення такої масштабної наради було зумовлене низкою проблемних питань, про які проінформували голову облдержадміністрації під час його попереднього візиту до Світловодська. Зокрема, це стосується роботи промислових підприємств міста, які різко зменшили обсяги виробництва, а той зовсім зупинили свою діяльність. Керівники найбільш проблемних з них під час наради мали можливість висловити своє бачення виходу зі скрутного становища. Один з варіантів – це налагодження тісного контакту між владою та підприємствами, який включає постійний взаємообмін пропозиціями щодо можливих майбутніх проектів, які будуть здійснюватися, в першу чергу, на теренах Кіровоградщини, та дадуть поштовх для відродження роботи місцевих виробників.

Під час діалогу підприємці та представники влади обговорили можливість створення нових привабливих інвестиційних проектів по проблемних об'єктах. У майбутньому це може дати змогу відновити виробництво та наростити обсяги. А це в свою чергу сприятиме наповненню місцевого бюджету, для того, щоб він не був дотаційним. Сьогодні ж Світловодськ не в змозі самостійно забезпечити свої фінансові потреби, у тому числі через зупинку багатьох виробництв, які є основними платниками податків.

У схожій ситуації опинилось чимало світловодських підприємств. Тому Володимир Мовчан акцентував свою увагу на необхідності відродження внутрішнього ринку області, аби зменшити експортну залежність для низки місцевих виробників. Також голова ОДА під час наради дав кілька доручень, виконання яких спрямоване на захист інтересів підприємств Кіровоградщини перед конкурентами з інших регіонів, їх відродження через інвестиційні вливання та вихід з пропозицією на зовнішні ринки збуту.

Голова ОДА зазначив, що подібні наради пройдуть і в інших районах та містах області. За їх результатами буде вироблено низку нових пропозицій та доручень, головна мета яких збільшити надходження до місцевих бюджетів через покращення роботи бізнес-сектору та впровадження нового виробництва.