весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/13/premija_chervona_strichka_premija.htm
Премія «Червона стрічка»! Премія «Червона стрічка» відзначає найактивніші громадські організації за їх лідерство та діяльність, спрямовану на боротьбу з поширенням епідемії ВІЛ-СНІДу.

Координатор системи ООН в Україні Олів'є Адам закликає місцеві організації, що борються з поширенням епідемії СНІДу, брати участь у міжнародному конкурсі «Червона стрічка»-2010

«Червона стрічка» є світовим символом руху боротьби з епідемією ВІЛ-СНІДу. Премія «Червона стрічка», яку присуджують кожні два роки на міжнародній конференції ООН з проблем СНІДу, створена для того, щоб нагородити громадські організації та відзначити їх вагомий внесок у протидію поширення ВІЛ-СНІДу.

Шляхом проведення відкритого конкурсу та під пильним громадським контролем, буде обрано двадцять п'ять громадських організацій, які будуть запрошені до участі у XVIII Міжнародній конференції з проблем СНІДу у Відні (Австрія) 18-23 липня цього року.

Лауреати премії «Червона стрічка» матимуть змогу продемонструвати свою роботу під час Конференції. Кожна з 25-ти організацій-лауреатів премії отримає по 5 тисяч доларів США. А п'ять з цих організацій-переможців отримають окрему додаткову премію по 15 тис. дол. США за найкращі результати громадського лідерства і діяльності, спрямованих на боротьбу з ВІЛ-СНІДом.

Отримати премію «Червона стрічка» - велика честь та успіх для громадських організацій, адже всесвітнє визнання, яке приносить «Червона стрічка», часто призводить до інших нагород, збільшення фінансування та інших видів допомоги.

За словами пана Адама, 1 грудня 2006 року у Міжнародний день боротьби з ВІЛ/СНІДом, у Києві Уповноважений представник Генерального секретаря ООН з питань ВІЛ/СНІДу в Східній Європі пан Ларс Калінгс вручив нагороду міжнародної премії «Червона стрічка» - чек на 20 тисяч дол. США - Всеукраїнській мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД (ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»).

«Я закликаю всі місцеві організації, які ведуть боротьбу проти СНІДу в Україні, надсилати свої заявки на участь в змаганнях за премію «Червона стрічка» 2010» - додає Координатор системи ООН в Україні Олів'є Адам.

Заявки на участь в конкурсі «Червона стрічка»-2010 приймаються англійською, французькою, іспанською, російською і арабською мовами до 28 лютого 2010 року. Вся потрібна інформація знаходиться на офіційній сторінці премії «Червона стрічка» або звертайтесь за електронною адресою: redribbonaward@undp.org, пише Інформаційний відділ Представництва ООН в Україні.

"весь Кіровоград"