весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/12/u_kirovogradi_hochut_stvoriti_sistemu.htm
У Кіровограді хочуть створити систему медичного страхування. Вчора під керівництвом голови Кіровоградської облдержадміністрації Володимира Мовчана відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів міністерств і відомств, під час якої обговорено низку актуальних для області питань. У нараді взяв участь голова обласної ради Микола Сухомлин, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Володимир Мовчан розпочав нараду із перевірки стану виконання протокольного доручення за результатами попередньої щопонеділкової наради. Зокрема, було коротко проаналізовано питання щодо організації виступів керівників структурних підрозділів облдержадміністрації у засобах масової інформації із звітом роботи за 2009 рік, проведення роботи по перереєстрації підприємств на території області та створення реєстру організацій, що будують об'єкти на території області. Особливу увагу Володимир Мовчан зосередив на організаційних моментах створення системи медичного страхування працівників підприємств, установ, організацій області.

Голова облдержадміністрації також озвучив основні показники соціально-економічного розвитку області за 2009 рік. Зокрема, за підсумками минулого року у промисловості реалізовано продукції на суму 6,5 млрд. грн. (на 300 млн. грн. менше, ніж у 2008 році), у сільському господарстві – на 3,7 млрд. грн. (на 10,9% менше, порівняно із 2008 роком). Що стосується стану надходжень податків і зборів, Володимир Мовчан зазначив, що місцеві бюджети виконано більше, ніж на 102%. Надходження до державного бюджету склали 86,7%. За словами Володимира Мовчана, проблемними для області залишаються питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати (на початок нинішнього року борг склав майже 56 млн. грн.) та стан розрахунків за спожитий природний газ (90,2%). Практично повністю здійснено розрахунки за електроенергію – 99,8%.

Начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Валерій Кошовенко поінформував про готовність об'єктів, які фінансуються за рахунок коштів стабілізаційного фонду. За його словами, з огляду на те, що фінансування проводилося не регулярно, окремі з таких об'єктів залишилися недофінансованими. Серед них: обласний академічний музично-драматичний театр ім. Кропивницького (3 млн. 700 тис. грн.) та ЗОШ №15 (2 млн. 244 тис. грн.). Стосовно обласного онкодиспансеру, Валерій Кошовенко відзначив, що відповідне обладнання вже закуплено та ввезено до лікувального закладу, залишається лише узгодити питання щодо його розташування та установки. Начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації зазначив, що у січні нинішнього року відбудеться засідання державної комісії щодо введення в експлуатацію зазначеного об'єкту.

Перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров коротко прозвітував про роботу управління протягом минулого року.

За словами голови обласної ради Миколи Сухомлина, його участь у нараді пов'язана передусім із тим, що вперше за останні декілька років область увійшла у новий рік без бюджету на 2010 рік. Микола Сухомлин підкреслив, що завдяки низці заходів, що у минулому році вживалися головним фінансовим управлінням облдержадміністрації, головним управлінням Державного казначейства в області та Державною податковою адміністрацією в області, область станом на 1 січня має вільні залишки коштів, які створюють резерв для фінансового забезпечення Кіровоградщини протягом першого кварталу поточного року, поки не буде прийнято Закон «Про державний бюджет на 2010 рік».