весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/12/den_viboru_u_nedilyu_17go_sichnja.htm
ДЕНЬ ВИБОРУ. У неділю 17-го січня Кіровоградський прес-клуб реформ реалізовує традиційний проект «НЕЗАЛЕЖНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ПРЕС-ЦЕНТР» – так само, як ми це робили протягом останніх виборів до парламенту, місцевих виборів та виборів міського голови.

Метою проекту є сприяння максимально чесному та збалансованому висвітленню виборчої кампанії та надання всім журналістам неупередженої інформації, а політичним силам і громадським організаціям – незалежної платформи для виступів та оприлюднення суспільно-корисної інформації.

У день виборів 17-го січня листопада у приміщенні Кіровоградського прес-клубу відбудеться чотири інформаційні сесії (а у випадку форс-мажорних обставин – і більше!), в яких дали попередню згоду взяти участь представники кандидатів на посаду Президента України, народні депутати, представники правоохоронних органів, а також редактори і журналісти провідних видань нашого міста та області та кореспонденти всеукраїнських ЗМІ. Крім того до участі у засіданнях ПРЕС-ЦЕНТРУ запрошені громадські лідери міста, області та України, зокрема представники ОБСЄ, Комітету Виборців України, політологи та експерти.

Графік роботи прес-центру 17-го січня:
9:00 – Перша інформаційна сесія на тему: «Як розпочалися вибори Президента України: відкриття виборчих дільниць, готовність ДВК до роботи».
12:00 – Друга інформаційна сесія на тему: «Перебіг виборів Президента: запобігання порушень під час виборів»
15:00 – Третя інформаційна сесія на тему: «Перебіг виборів Президента: запобігання порушень під час виборів»
18:00 – Четверта інформаційна сесія на тему: «Перші підсумки перебігу виборів Президента у Кіровограді та області: результати спостережень на дільницях, робота ДВК, явка виборців».

Щоб взятии участь у роботі ПРЕС-ЦЕНТРУ у якості доповідачів,
телефонуйте Вікторії Талашкевич:
068-910-43-40 або (0522) 32-05-31


У НЕЗАЛЕЖНОМУ ГРОМАДСЬКОМУ ПРЕС-ЦЕНТРІ
журналісти та гості отримають:
•ексклюзивні інтерв'ю гостей прес-клубу;
•можливість використання мережі Інтернет;
•гарячу каву, чай та печиво.

Усі заходи відбуватимуться у приміщенні Кіровоградського прес-клубу за наступною адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, кімната 8 (другий поверх).

Всю інформацію про ДЕНЬ ВИБОРУ ви зможете знайти на сайті
«весь Кіровоград»