весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/12/11_simei_rjatuvalnikiv_kirovogradshini.htm
11 сімей рятувальників Кіровоградщини отримали ордери на квартири. Радісно та оптимістично розпочався Новий рік для 11 сімей світловодських рятувальників - 9-го січня вони отримали ключі від нових квартир, - повідомляє прес-служба ГУ МНС у Кіровоградській області.

Вручити ордери щасливим новоселам до Світловодська приїхала Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, адже саме завдяки реалізації програми державного іпотечного кредитування стало можливим будівництво нових житлових будинків.

Як зазначив начальник районного відділу головного управління МНС Кіровоградщини Ярослав Любецький, нове житло не здавалося в експлуатацію у місті 18 років, тому житлова проблема стояла надзвичайно гостро. Деякі працівники служби стояли у квартирній черзі з 1987 року.

І лише тісна співпраця з місцевою владою і підтримка обласної державної адміністрації та Кабінету Міністрів дали можливість вирішити питання.

Серед щасливих власників нових квартир 5 сімей пенсіонерів, які багато років життя присвятили службі у пожежній охороні та у структурі МНС. 6 квартир отримали молоді офіцери, для яких це стало стимулом і надалі гідно виконувати завдання по захисту населення від надзвичайних подій та ситуацій.