весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/11/u_znamjanci_zaginula_78richna_zhinka.htm
У Знам'янці загинула 78-річна жінка! У суботу, 9 грудня, у місті Знам'янка, смт Знам'янка-Друга порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення 78-річною матір'ю власника будинку призвело до пожежі 2 кв м підлоги у житловому будинку та до загибелі жінки. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 9 по 11 січня 2010 року
надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

9.01.10 Кіровоградський р-н, с. Сонячне: рятувальниками Кіровограда проведено роботу по демеркуризації ртуті з розбитого медичного термометра у житловому будинку.

9.01.10 м. Кіровоград, с. Нове, вул. Металургів: коротке замикання електромережі стало причиною пожежі 1 кв м домашніх речей у квартирі п'ятиповерхового житлового будинку.

9.01.10 Петрівський р-н, с. Новий Стародуб: необережне поводження з вогнем при курінні 73-річного власника будинку стало причиною пожежі 2 кв м постільних речей та загибелі чоловіка.

9.01.10 смт Вільшанка: місцевими рятувальниками надано допомогу жительці селища по відкриванню дверей її квартири.

10.01.10 м. Кіровоград, просп. Інженерів: через необережне поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 10 кв м сміття на відкритій території.

10.01.10 смт Олександрівка: рятувальним підрозділом надано допомогу власниці домоволодіння по відкачуванню талих вод з погреба та подвір'я.

10.01.10 м. Олександрія: місцевими рятувальниками надано допомогу жителю міста по відкриванню дверей квартири.