весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/11/preskonferencija_za_pidsumkami_pidgotovki.htm
Прес-конференція за підсумками підготовки до виборів Президента України. У вівторок, 12 січня о 15:00 у приміщенні Прес-центру Кіровоградського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Віктора Януковича (вул. Орджонікідзе, 7, оф. 501 ) відбудеться прес-конференція, присвячена підведенню підсумків виборчої кампанії до першого туру виборів Президента України.

Участь у заході приймуть:

Анатолій ТОЛСТОУХОВ – народний депутат України

Сергій ЛАРІН – керівник Кіровоградського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Віктора Януковича

Степан ЦАПЮК – керівник Кіровоградської обласної організації Партії регіонів

Олександр ШАТАЛОВ – заступник голови Кіровоградського обласного виборчого штабу кандидата в Президенти України Віктора Януковича

Представники ЗМІ отримають інформацію про актуальні питання політичного життя, хід виборчої кампанії в країні в цілому та на Кіровоградщині зокрема, порушення виборчого та іншого законодавства, що були зафіксовані в її ході працівниками Центрального та регіональних штабів Віктора Януковича.

Також журналістам буде презентована система паралельного підрахунку голосів «Чесні вибори», що буде діяти в день та ніч виборів 17 січня. Крім того, їх ознайомлять з порядком роботи Прес-центру в день голосування.