весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/11/karantin_u_kirovogradi_zagalmuvav.htm
Карантин у Кіровограді «загальмував» епідемію грипу. У період з 16 грудня 2009 року, коли було оголошено карантин в загальноосвітніх школах, по 25 грудня в Кіровограді зареєстровано 730 випадків грипу та ГРВІ серед учнів загальноосвітніх шкіл. А вже з 26 грудня по 4 січня серед школярів зафіксовано лише 199 такого виду захворювань.

Це свідчить про вчасність вжитих в обласному центрі карантинних заходів, наголосив під час прес-конференції у міській раді головний санітарний лікар міста Іван Касьяненко. За його словами, з 4 січня у Кіровограді показник кількості захворювань вірусними інфекціями на 10 тисяч населення становить 75,29, що нижче епідеміологічного порогу (88,7) на 15%.

Незважаючи на позитивну динаміку спаду кількості захворювань на грип та ГРВІ, заспокоюватися ще рано, підкреслив Іван Касьяненко. Головний санітарний лікар наполягає на дотриманні в Кіровограді основних рекомендацій, продиктованих карантинними заходами: слід утримуватися від перебування у багатолюдних місцях, регулярно здійснювати провітрювання, вологе прибирання і квартування приміщень, використовувати маски в громадських місцях, інформує Кіровоградська міська рада