весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/11/bazhayete_pospilkuvatis_z_miskim.htm
Бажаєте поспілкуватись з міським головою – телефонуйте на «гарячу» лінію. З завтрашнього дня, 12 січня, у Кіровоградській міській раді запроваджується пряма «гаряча» телефонна лінія міського голови.

Як повідомив начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Роман Чорноіван , міський голова Володимир Пузаков відповідатиме на дзвінки кіровоградців щовівторка з 16:00 до 18:00 за телефоном 24-73-74.

Впровадження прямої телефонної лінії міського голови, відзначив Роман Чорноіван, дозволить ефективніше реалізувати права громадян на звернення та особистий прийом, забезпечити оперативне реагування на гострі проблеми життєдіяльності територіальної громади та сприятиме громадянам у вирішенні порушених ними питань – повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міської ради.

Відповідно до затвердженого порядку проведення прямої «гарячої» телефонної лінії, надання допомоги особам, які звертаються до міського голови таким чином, здійснюватиметься на безоплатній основі та ґрунтуватиметься на принципах законності, дотримання прав людини, доступності, анонімності і конфіденційності, відсутності будь – якого політичного, ідеологічного або релігійного тиску на абонента та добровільності у прийнятті допомоги.