весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 січня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/1/11/14_tisjach_kirovogradciv_zibralisja.htm
14 тисяч кіровоградців зібралися разом у Дендропарку, щоб
відзначити Різдво!
Відродження давніх традицій святкування православних свят – справа нелегка, але дуже важлива та відповідальна, вважає Кіровоградська обласна організація Партії регіонів - організатор народних гулянь у Дендропарку. 8-го січня саме там відзначали Різдво Христове близько 14 тисяч кіровоградців і гостей нашого міста.

Буквально за кілька днів до свята, Дендропарк був засипаний снігом, ще день – і сніговий покрив почав активно танути. Але вже напередодні 8 січня сніг та воду прибрали з центральної площі та алей парку, аби наслідки негоди не заважали святкуванню.

Кіровоградці приходили цілими родинами, адже у запрошенні, яке отримала у кожній кіровоградській оселі значилось: «На Різдвяні свята – всією родиною». Було багато гостей з інших міст України та Росії, які на Різдво приїхали до родичів саме сюди – у Кіровоград.
Під час офіційної частини гостей свята благословив на добро та вдачу Архиєпископ Кіровоградський і Новомиргородський, високопреосвященний владика Пантелеімон. Кіровоградців привітав зі святом лідер Партії регіонів, кандидат на пост Президента України Віктор Янукович, який у своєму листі закликав людей любити та поважати себе, своїх рідних, а також свою Батьківщину – Україну. До привітань лідера приєднався голова Кіровоградської міської організації Партії регіонів, який підкреслив важливість відродження православних традицій святкування.

Детальніше читайте тут.