гороскоп на сьогодні
курс валют
Курсы валют на PROext
30 травня 2010 року
«Зірка» програла ПФК «Олександрія» з рахунком 0:2. Ось нарешті ми дочекалися дербі, протистояння між кіровоградською «Зіркою» та ПФК «Олександрія». До звітного протистояння олександрійська команда підійшла в гарному настрої, вигравши останні три зустрічі із загальним рахунком 12:1, а при цьому вже було зрозуміло, що поставлене на сезон завдання підвищення в класі в нинішньому сезоні не можливо виконати. Кіровоградська «Зірка» нині виконує поставленого завдання, перебуваючи в десятці кращих.

З перших хвилин зустрічі активніше грали гості, в складі яких особливо виділявся на своєму фланзі Руслан Зейналов. Саме завдяки його активності досить складно було лівому флангу кіровоградської «Зірки». Господарі відзначалися чималою кількістю порушень правил, але штрафні удари у виконанні гостей не носили небезпечного характеру. А на тринадцятій хвилині матчу стався найнебезпечніший момент першої половини зустрічі: Євген Шупік після чудової подачі ударом головою з меж штрафної пробив, але голкіпер «Зірки» Олександр Чурілов зіграв надійно. Після стартової п'ятихвилинки матчу, яку краще провели олександрійці, підопічні спробували знайти слабкі місця в обороні суперника. І на 16-ій хвилинці Павлу Чорномазу не вдалося з вигідної позиції поцілити у ворота ПФК «Олександрія».

Через десять хвилин захисник господарів Вадим Салатін наважився взяти на себе сміливість піти вперед, і обігравши кількох суперників, пробив без хитрості по центру воріт Юрія Паньківа - останній був до цього готовий і впевнено зафіксував «круглого». Перша половина зустрічі завершилася без забитих м'ячів.

В перерві матчу пройшла злива, яка ускладнила гру обох команд після перерви. Другий тайм матчу по при погіршенні погоди видався насиченим. На 50-ій хвилині двоходівка Олексій Городов - Олександр Морозов завершилася несильним ударом останнього, з яким спокійно справився голкіпер суперника Юрій Паньків. Через три хвилини після серії помилок в обороні господарів Валерію Іващенку вдалося прицільним ударом забити гол у ворота «Зірки» - 1:0 на користь ПФК «Олександрія».

Пропустивши гол кіровоградська команда пішла вперед, стараючись якомога швидше відігратися, але на 65-ій хвилині нарвалися на контр випад гостей, під час якого центральний захисник «Зірки» Сергій Басов виконав підкат, але не дістався ні до м'яча, ні зупинив атаку суперника, проте … головний арбітр зустрічі Олексій Лаврів угледів порушення правил з боку Сергія, котре потягнуло на жовту картку, а в наслідок того, що Басов вже мав в першому таймі попередження, то був змушений залишити поле - кіровоградська «Зірка» була змушена догравати матч в десятьох.

Підопічних Ігоря Жабченка втрата одного гравця не зупинила, вони продовжили шукати щастя у воріт суперника. І ось при подачі з кутового у воріт ПФК «Олександрія» в складі гостей «знайшовся волейболіст», який в простій ситуації зіграв рукою у власній штрафній площадці й арбітр матчу призначив пенальті у ворота Юрій Паньків. Владислав Голопьоров визвався виконати вирок, але пробивши несильно в правий кут воріт олександрійців, не зумів переграти голкіпера суперника. Відразу після цього зіграло старе футбольне правило «не забиваєш ти - забивають тобі». Павло Ксьонз втік від захисників «Зірки» і впевнено реалізував вихід тет-а-тет з Олександром Чуріловим. Після встановлення рахунку 0:2 на користь підопічних Володимира Шарана, ПФК «Олександрія» стала грати другим номером, а кіровоградська команда, до честі сказати, викладалася на повну, старалася, але, на жаль, так і не змогла жодного разу засмутити голкіпера суперника Юрія Паньківа. В підсумку матч завершився з рахунком 2:0 на користь «Олександрії». Кращим гравцем матчу в складі «Зірки» було визнано Олексія Городова.

В наступному турі «Зірка» поїде до Добромиля на матч з ФК «Львів», а ПФК «Олександрія» в Овідіополі поміряється силами з місцевим «Дністром». Також варто відзначити, що в сьогоднішньому матчі, як і в кожному матчі своєї улюбленої команди, чудову підтримку забезпечили віддані вболівальники кіровоградської «Зірки», які до останньої хвилини зустрічі не втихали, адже і в хвилини перемог, і в хвилини поразок вони завжди з улюбленою командою. Що ж сьогодні в дербі «Зірка» поступилася, але, сподіваємось, вже в наступному сезоні кіровоградська команда візьме реванш в ПФК «Олександрія» за сьогоднішню поразку.

Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Зірка»

«Зірка»: Чурілов, Котелюх, Смалько, Городов (Галенко,86), Голопьоров (Драголюк, 75), Морозов, Андрюхов, Шибко, Салатін, Чорномаз (Вечтомов,67), Басов.

ПФК «Олександрія»: Паньків, Запорожан (Гаврюшов, 78), Сидоренко, Чередніченко, Казанюк, Колесник (Сухоцький, 76), Кременчуцький, Зейналов (Грицук, 80), Шупік, Ксьонз (Мельник, 76), Іващенко (Маринчук, 88).

Попередження: Салатін, 31; Смалько, 34; Городов, 41; Басов, 45 – Запорожан, 47; Казанюк, 61; Чередніченко, 87.

Вилучення: Басов, 62.
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!