Введені логін і/або пароль є невірніми. Спробуйте, будь ласка, ще раз.
Перенаправлення...
rss
останні новини
головна новина
3 липня 2016 року

Протаса відпустили під заставу

 

... · далі
0

3 липня 2016 року
У Кіровограді дітей возив мотоцикліст, вміст алкоголю у крові якого перевищував норму в 15 разів... · далі
0
3 липня 2016 року

Кіровоградські копи знайшли напівпритомну дівчину з пакетом на голові

... · далі
0
2 липня 2016 року
Для екс-керівника Держсанепідслужби області просять арешт і заставу... · далі
0
2 липня 2016 року

Кіровоградські копи ганялися за ВАЗом, в якому знайшли гранату (ФОТО)

... · далі
0
2 липня 2016 року

На трасі  Знам’янка-Луганськ-Ізварине змінять рух транспорту 

... · далі
0
2 липня 2016 року
16-річний злодій з Олександрійського району обікрав спортсменів... · далі
0
2 липня 2016 року
Поблизу Петрового місцеві жителі натрапили на боєприпаси... · далі
0
2 липня 2016 року

За стрілянину житель Новоархангельська відсидить 3 роки 

... · далі
0
2 липня 2016 року

Кіровоградць забрав “Москвич” у п’яного водія 

... · далі
0
1 липня 2016 року

Копи ганялися за екс-мером Кіровограда (ФОТО)

... · далі
1
останні новини
Новости Кино и ТВ
Загрузка...
Загрузка...
программа телепередач на сегодня

весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону медіа-группа Весь Кіровоград
065781308
головна
політика
економіка
суспільство
наука і культура
спорт і дозвілля
фотогалерея
афіша
кіровоград бізнес
журнал «ланруж»
прогноз погоди

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

гороскоп на сьогодні
курс валют
Курсы валют на PROext
23 квітня 2010 року
Круглий стіл на тему агрострахування пройшов у Кіровоград! Сьогодні у Кіровограді Міністерство аграрної політики України та Проект Міжнародної фінансової корпорації "Розвиток агрострахування в Україні" провели Круглий стіл на тему «Агрострахування як ефективний інструмент економічної безпеки господарства».

РЕЗОЛЮЦІЯ
за результатами круглого столу
(23 квітня 2010 року м. Кіровоград)


Учасниками Круглого столу на тему «Агрострахування як ефективний інструмент економічної безпеки господарства» була обговорена низка питань, що стосуються сучасного стану та перспектив розвитку системи агрострахування. За результатами обговорення учасники вважають за потрібне здійснити ряд кроків з метою забезпечення подальшого розвитку страхування сільськогосподарської продукції.

До таких кроків ми відносимо прийняття ряду нормативних документів, висунення суспільних ініціатив та проведення практичних заходів, які основною своєю метою матимуть формування нормативної-правової бази для ефективної та злагодженої діяльності всіх учасників системи агрострахування задля подальшого розвитку вітчизняного аграрного сектору та формування умов для стабільного соціально-економічного розвитку українського села.

Учасники Круглого столу наголошують, що сільськогосподарське виробництво в Україні пов'язане з системними, висококорельованими, катастрофічними ризиками (повінь, засуха, вимерзання), як зумовлюють отримання сільськогосподарськими виробниками у певні роки збитків, які для багатьох унеможливлюють продовження діяльності. Високі ризики, а відповідно і високі збитки, зумовлюють високий рівень невизначеності аграрного бізнесу, підвищують вартість кредитів та збільшують частку неповернутих кредитів.

Учасниками Круглого столу підкреслено, що система управління ризиками має бути невід'ємною частиною аграрного виробництва, її розроблення та впровадження є нагальною потребою не тільки для агровиробників, а й для держави. Основною складовою системи управління агроризиками має стати страхування сільськогосподарської продукції. Розділяючи занепокоєння щодо стану страхування сільськогосподарської продукції в Україні, учасники Круглого столу висловлюються за необхідність впровадження системного підходу до розвитку страхування в аграрному секторі із активною участю держави у розвитку системи страхування сільськогосподарської продукції при максимальному використанні можливостей приватного сектору.

Ми підтримуємо необхідність невідкладного узгодження та схвалення Кабінетом Міністрів України проекту «Концепції розвитку системи страхування сільськогосподарської продукції в Україні» (далі - Концепція), яка є результатом співпраці Міністерства аграрної політики України, Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг, Міжнародної фінансової корпорації, Української федерації убезпечення, об'єднань страховиків, сільгоспвиробників, наукових установ та спрямована на істотне вдосконалення системи страхування сільськогосподарської продукції за державної підтримки. Обговоривши запропоновану Концепцією модель системи страхування сільськогосподарської продукції в Україні учасники, Круглого столу підтримують доцільність доопрацювання проекту Закону України народного депутата Присяжнюка М.В (№5063 від 21.08.2009) «Про особливості;здійснення страхування сільськогосподарської продукції з державною фінансовою підтримкою» при підготовці його до'другого читання та наголошують на нагальній-необхідності ухвалення зазначеного законопроекту Верховною Радою України.

Учасниками Круглого столу підкреслюється доцільність виділення у державному бюджеті коштів для компенсації частини страхового платежу за договорами страхування сільськогосподарської продукції за її видами із урахуванням територіальних потреб. Крім того, учасники Круглого столу наголошують на необхідності вдосконалення механізму надання державної допомоги при страхуванні сільськогосподарської продукції, зокрема, переходу від системи компенсації частини страхової премії, сплаченої аграрієм наперед у повному обсязі, до системи, яка дозволить сільгосптоваровиробнику сплачувати лише належну йому частину страхової премії з тим, щоб інша частина страхової премії розподілялася з державного бюджету через систему партнерства між державним і приватним сектором з гарантованим набуттям чинності страховим договором на момент внесення аграрієм його частини страхової премії.

Учасники круглого столу вважають також за необхідне розробку і впровадження нових стандартних страхових продуктів, які враховували б потреби сільгосптоваровиробників і забезпечували б їм надійний страховий захист. За результатами обговорення учасники дійшли висновку, що прискорення прийняття зазначених вище проектів нормативно-правових актів:
• сприятиме забезпеченню стабільності сг виробництва та доходів сільського населення як передумов стабільного економічного зростання, дозволить стимулювати виробництво необхідної продукції, забезпечуючи продовольчу безпеку держави;
• забезпечить оптимальне вирішення державних завдань щодо підтримки сг виробника;
• забезпечить зниження сільськогосподарським виробником необхідних платежів за договорами страхування сг продукції та сприятиме формуванню впевненості у отриманні страхового відшкодування за рахунок використання типових страхових продуктів із стандартизованими тарифами;
• сприятиме фінансовій інтеграції страховиків, а також організації перестрахування ризиків;
• забезпечуватиме формування взаємної довіри між страховиками, виробниками сільськогосподарської продукції та державою, що в кінцевому підсумку сприятиме зміцненню позицій України як виробника сільськогосподарської продукції.

весь Кіровоград
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Для того, щоб залишити коментар, ви повинні авторизуватися.