гороскоп на сьогодні
курс валют
Курсы валют на PROext
24 березня 2010 року
Кіровоградська "Зірка" зіграла перший домашній матч. Кіровоградська «Зірка» зіграла перший домашній матч другого кола першості України з футболу. Суперниками нашої команди був лідер першої ліги ПФК «Севастополь», - повідомляє сайт КОДТРК.

Головна спортивна арена області – стадіон «Зірка» вболівальників, що прийшли подивитись на першу домашню гру улюбленої команди, приємно вразив. У той час, коли на кіровоградських вулицях тонни брудного снігу повільно перетворюються на калюжі, на стадіоні від нього не залишилось і сліду. І поле, і самі трибуни ретельно вичистили, тож шанувальники футболу задоволення від гри отримували у комфортних умовах. Сам же матч, від перших і до останніх хвилин тримав глядачів у напрузі.

Динамічно розпочавши у першому таймі, гравці «Зірки» докладали всіх зусиль, аби порадувати кіровоградців. Утім, «Севастополь» не так просто переграти. Гості не втомлювались створювати гольові моменти та, на щастя, до логічного завершення так їх і не доводили. Підопічні ж Ігоря Жабченка, незважаючи на неповний склад, у середині першого тайму арбітр видалив з поля Андрія Бурдіяна, бойового духу не втратили.

Ближче до перерви «Зірка» могла, як мінімум тричі відкрити рахунок. У другій частині поєдинку наставник кіровоградців провів низку замін. На поле вийшли добре знайомі нашим вболівальникам Павло Чорномаз та Олександр Морозов. Команда зібралась та активізувалась. Проте здавати позиції не збирались і суперники. Гра йшла з перемінним успіхом. Та раз по раз створювані небезпечні моменти, так і залишались не реалізованими. У підсумку - бойова нічия – 0:0. Втім, для наших футболістів – це своєрідна перемога, адже вони змогли показати насправді злагоджену командну гру.
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Для того, щоб залишити коментар, ви повинні авторизуватися.