гороскоп на сьогодні
курс валют
Курсы валют на PROext
21 лютого 2010 року
У Кіровограді відбувся чемпіонат міста з настільного тенісу! Сорок другий рік поспіль у Кіровограді проходив чемпіонат міста з настільного тенісу, який проводився у дитячо-юнацькій спортивній школі №3. Серед 59 учасників чемпіонату були як КМС України та першорозрядники, так і любителі цієї видовищної та популярної у нашому місті гри, пише канал «Кіровоград»

На цьогорічних змаганнях виступали і ветерани тенісу (зокрема, 30-разовий чемпіон області, відомий у місті лікар Вадим Кащенко, який займається настільним тенісом вже 46 років), і зовсім юні спортсмени.

Так, наймолодший учасник чемпіонату, 11-річний Ернест Банявічюс посів високе 8 місце у змаганнях чоловіків. І чемпіоном міста став юний спортсмен – 16-річний Юрій Доморецький. На другому місці - Олександр Мищук, на третьому – Максим Шинкаренко.

А от у жіночому турнірі до трійки призерів увійшли дві представниці кіровоградського бізнесу. Чемпіонкою міста стала бухгалтер одного з підприємств обласного центру Тетяна Шелест, друге місце посіла Катерина Чернега, яка навчається у Кіровоградському колегіумі, третє – приватний підприємець Ельвіра Шергіна.

Тепер кращі кіровоградські тенісисти спробують повторити свій успіх на змаганнях обласної спартакіади, яка проходитиме у ДЮСШ №3 19 та 20 лютого.
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Для того, щоб залишити коментар, ви повинні авторизуватися.