Введені логін і/або пароль є невірніми. Спробуйте, будь ласка, ще раз.
Перенаправлення...
rss
останні новини
головна новина
3 липня 2016 року

Протаса відпустили під заставу

 

... · далі
0

3 липня 2016 року
У Кіровограді дітей возив мотоцикліст, вміст алкоголю у крові якого перевищував норму в 15 разів... · далі
0
3 липня 2016 року

Кіровоградські копи знайшли напівпритомну дівчину з пакетом на голові

... · далі
0
2 липня 2016 року
Для екс-керівника Держсанепідслужби області просять арешт і заставу... · далі
0
2 липня 2016 року

Кіровоградські копи ганялися за ВАЗом, в якому знайшли гранату (ФОТО)

... · далі
0
2 липня 2016 року

На трасі  Знам’янка-Луганськ-Ізварине змінять рух транспорту 

... · далі
0
2 липня 2016 року
16-річний злодій з Олександрійського району обікрав спортсменів... · далі
0
2 липня 2016 року
Поблизу Петрового місцеві жителі натрапили на боєприпаси... · далі
0
2 липня 2016 року

За стрілянину житель Новоархангельська відсидить 3 роки 

... · далі
0
2 липня 2016 року

Кіровоградць забрав “Москвич” у п’яного водія 

... · далі
0
1 липня 2016 року

Копи ганялися за екс-мером Кіровограда (ФОТО)

... · далі
1
останні новини
Новости Кино и ТВ
Загрузка...
Загрузка...
программа телепередач на сегодня

весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону медіа-группа Весь Кіровоград
064876077
головна
політика
економіка
суспільство
наука і культура
спорт і дозвілля
фотогалерея
афіша
кіровоград бізнес
журнал «ланруж»
прогноз погоди

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

гороскоп на сьогодні
курс валют
Курсы валют на PROext
12 лютого 2010 року
Як пройти Техогляд-2010 у Світловодську!? На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2008 року №606 "Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів" Міністерством внутрішніх справ видано наказ від 30.12.2008 № 703 "Про затвердження Інструкції про організацію проведення Державтоінспекцією державного технічного огляду колісних транспортних засобів"

1.1. Інструкція про організацію проведення Державтоінспекцією державного технічного огляду колісних транспортних засобів (далі - Інструкція) визначає організаційні заходи, які здійснюються для проведення державного технічного огляду (далі - техогляд) колісних транспортних засобів, що зареєстровані Державтоінспекцією (далі - засоби), встановлює процедуру оформлення та формування звітності результатів проведення техогляду, порядок отримання та обліку бланків талонів про проходження державного технічного огляду (далі - талон).

1.2. Інструкцію розроблено відповідно до Закону України "Про дорожній рух" та постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2008 року № 606 "Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів".

1.3. Державтоінспекція (далі - ДАІ) забезпечує державний контроль за технічним станом засобів, правомірністю їх використання і експлуатації, повнотою сплати податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, а також штрафів за адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

1.5. Перевірку технічного стану засобу під час техогляду здійснюють уповноважені відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів від 9 липня 2008 року №607 "Про затвердження Порядку надання суб'єктам господарювання повноважень на проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду" суб'єкти господарювання, які внесені до реєстру ДАІ.

1.6. Уповноваженими суб'єктами господарювання після встановлення відповідності технічних, екологічних характеристик, безпечності конструкції та технічного стану засобу вимогам чинного законодавства у сфері безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища на кожний засіб його власникові або уповноваженій ним особі видається протокол перевірки технічного стану, засвідчений підписом його посадової особи та скріплений печаткою, або Міжнародний сертифікат технічного огляду на засоби, які здійснюють міжнародні перевезення вантажів та пасажирів.

Уповноважені суб'єкти господарювання на проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду
1. Центр з діагностики технічного стану транспортних засобів СТО "Алекс" ФОП Кучмій Олександр Вікторович; м.Світловодськ вул. Комсомольська, 34
2. Центр з діагностики технічного стану транспортних засобів ПП "Авто-шанс"; м. Світловодськ вул. Лісозаводська, 3
3. Центр з діагностики технічного стану транспортних засобів ТОВ "АТП-13507"; м. Світловодськ вул. Комсомольська, 38
4. Центр з діагностики технічного стану транспортних засобів ТОВ "Трансдорсервіс-плюс"; м. Світловодськ вул. Єгорова, 77.

3. Періодичність та строк проведення техогляду
3.1. Техогляд засобів незалежно від форми власності проводиться з такою періодичністю:

3.1.1. Два рази на рік – засоби, призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння більш як дев'ять з місцем водія включно, та спеціалізовані засоби для перевезення небезпечних вантажів (відповідно до класифікації засобів за категоріями М2, М3, N1, N2, N3, О2, О3, О4) (класифікація засобів наведена в додатку 3).

3.1.2. Один раз на рік – засоби, призначені для перевезення вантажів з максимально дозволеною масою понад 3,5 тонни, а також спеціальні та спеціалізовані засоби, зокрема автокрани, таксі, автомобілі швидкої медичної допомоги тощо (відповідно до класифікації засобів за категоріями М1, N1, N2, N3, О3, О4).

3.1.3. Один раз на два роки – засоби, призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння не більш як де-в'ять з місцем водія включно та для перевезення вантажів з максимально дозволеною масою до 3,5 тонни, а також мотоцикли та інші механічні транспортні засоби (відповідно до класифікації засобів за категоріями L, М1, N1, О1, О2) у такому порядку:
– у рік, який закінчується на непарну цифру, - засоби, остання цифра року випуску яких непарна;
– у рік, який закінчується на парну цифру і нуль, – засоби, остання цифра року випуску яких парна або нуль.

4.2. Згідно з п. 26 Постанови для проведення техогляду власником чи уповноваженою особою працівникові ДАІ подаються такі документи:
4.2.1. Паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, для фізичних осіб, копії довідки ЄДРПОУ та документа, що підтверджує факт закріплення засобу за водієм, для юридичних осіб.

4.2.2. Протокол перевірки технічного стану, виданий уповноваженим суб'єктом господарювання не раніше 45 діб до дати проведення технічного огляду або міжнародний сертифікат технічного огляду, виданий центром технічного огляду для засобів, що виконують міжнародні перевезення вантажів і пасажирів.

4.2.3. Реєстраційні та інші документи, що підтверджують право використання зазначеного транспортного засобу.

4.2.4. Посвідчення водія, що дає право керувати транспортним засобом відповідної категорії та талон до нього.

4.2.5. Медичну довідку щодо придатності водія до керування транспортним засобом відповідної категорії.

4.2.6. Поліс обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів або документ, що підтверджує право на звільнення від страхування.

4.2.7. На транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів, додатково подається свідоцтво про підготовку водіїв засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

4.2.8. На транспортні засоби, що працюють на газовому паливі, документ, що підтверджує випробовування газової паливної системи в порядку і строк, установлені для даного виду обладнання та його комплектації.

4.2.9. У разі встановлення на засобі спе-ціальних звукових і (або) світлових сигнальних пристроїв дозвіл(и) на їх встановлення та використання.

4.2.10. Квитанція про сплату податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів або в разі наявності документ, що підтверджує право власника засобу на пільги із сплати такого податку. Юридичними особами додатково подається розрахунок податку з власників засобів.

У разі відсутності будь-якого документа, визначеного цим пунктом, техогляд не проводиться.
Класифікація колісних транспортних засобів за категоріями
Категорiя — Тип, назва та повна маса ДТЗ
М — КТЗ з двигуном (пасажирські автомобiлi, iхнi модифiкацii, автобуси, тролейбуси, пасажирські автопоїзди), призначенi для перевезення пасажирів i мають або, принаймні чотири колеса, або три колеса i максимальну массу, яка перевищуe 1 тону
М1 — КТЗ, що мають не бiльше нiж 8 мiсць для сидiння, крiм водiя
М2 — КТЗ, що мають понад 8 місць для сидіння, крім місця водія, з повною масою до 5 тон
М3 — КТЗ, що мають понад 8 мiсць для сидiння, крiм мiсця водiя, з повною масою понад 5 тон
N — КТЗ з двигуном (вантажнi автомобiлi, автомобiлi тягачi, а також iхнi шасі із змонтованим на них устаткуванням), призначенi для перевезення вантажів i мають або, принаймні чотири колеса, або три колеса i максимальну масу, яка перевищуe 1 тону
N1 — КТЗ з повною масою до 3,5 тон
N2 — КТЗ з повною масою вiд 3,5 тон до 12 тонн
N3 — КТЗ з повною масою понад 12 тон
O — КТЗ без двигуна (причепи, напiвпричепи)
O1 — КТЗ з повною масою до 0,75 тон
O2 — Тi самi (причепи та напiвпричепи, за винятком причепiв категорiї О1), з повною масою до 3,5 тон
O3 — Тi самi з повною масою вiд 3,5 до 10 тон
O4 — Тi самi з повною масою понад 10 тон
L — Самохідні КТЗ (мототранспортні засоби), що мають менше ніж чотири колеса (мопеди, мотоцикли, мототрицикли), чотири колеса (мотоквадрацикли)

Класифікація дорожніх транспортних засобів за категоріями розроблена відповідно до ДСТУ 3649-97.

Технічний огляд транспортних засобів індивідуальних власників відділенням ДАІ з обслуговування Світловодського буде проводитись згідно графіка:

Понеділок: станція діагностики "Трансдорсервісплюс" вул. Єгорова, 77 з 9.00 до 13.00;

Вівторок, середа, четвер, п'ятниця, субота: станція діагностики "Алекс" вул. Комсомольська 34 з 9.00 до 13.00.

Проведення звірки автотранспорту підприємств перед проведенням державного технічного огляду буде проводитись: вівторок, середа, четвер, п'ятниця, територія Світловодського ВДАІ з 9.00 до 13.00.

Сайт Світловодськ
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Для того, щоб залишити коментар, ви повинні авторизуватися.