Курсы валют на PROext
19 січня 2010 року
РЕЙТИНГ СПОРТИВНИХ ПОДІЙ ГРУДНЯ від Євгена Саранського. Розпочався новий 2010 рік, а до Вашої уваги останній рейтинг року, що минув.

І МІСЦЕ
Вже вкотре рейтинг місяця очолює кіровоградська пловчиня член збірної України Анна Євчак. У грудні на змаганнях, що проходили у місті Доха (Катар) вона стала бронзовою призеркою Всесвітньої Гімназіади на дистанції 200 метрів батерфляєм. Та це не єдиний успіх Анни – талановита спортсменка, що тренується під керівництвом батьків Олени Євчак та Володимира Гуцу, здобула три золота на Кубку України з плавання (400 метрів комплексним плаванням, 100 та 200 метрів батерфляєм).

ІІ МІСЦЕ
Другу сходинку рейтингу зайняли боксери. Олександрієць Тарас Неудачін став переможцем представницького міжнародного турніру з боксу, що проходив у Харкові в абсолютній ваговій категорії понад 90 кг. До того ж він вперше виконав норматив майстра спорту України. Також варто відзначити успішний виступ кіровоградського боксера Дмитра Саласенка (вагова категорія 51 кг), який у складі збірної команди Міністерства освіти і науки України посів перше місце на Кубку України серед фізкультурно-спортивних товариств та відомств, що проходили у Сімферополі.

ІІІ МІСЦЕ
Кубком України з кульової стрільби у Києві завершився сезон 2009 року для українських снайперів. На ньому кіровоградка Сабіна Ібрагімова (на фото в центрі) посіла ІІ-е місце в особистій першості у вправі ПП-2 (стрільба стоячи з пневматичного пістолета, відстань 10 метрів, 40 залікових пострілів). У командному заліку у цій же вправі вона разом із Катериною Сіньковою (на фото ліворуч) та Юлією Бабіюк (на фото праворуч) здобули «срібло». У вправі МП-5 (стрільба стоячи з малокаліберного пістолету, відстань 25 метрів, залікових 60 пострілів, 30 стандартних та 30 по мішенях, що з'являються) кіровоградська жіноча команда посіла третє місце.

IV МІСЦЕ
Відкритий Кубок України з шинкіокушинкай карате пройшов у Кіровограді та став успішним для наших спортсменів, які завоювали 7 золотих, 3 срібних та 3 бронзових нагороди. Володарями кубку стали: Кирило Рогозін (до 70 кг чоловіки, на фото у центрі), який на шляху до перемоги здолав опір двох чемпіонів Європи; Олександр Кравець (до 80 кг чоловіки, на фото праворуч) – володар спеціального призу за кращу техніку; Володимир Сметанко (понад 80 кг, ветерани). Вдало виступили олександрійці з клубу «Ояма», які зробили свій внесок, аби збірна області посіла перше командне місце, випередивши команду Львівщини, спортсменів з Литви та Росії.

V МІСЦЕ
Підводить риску грудневого рейтингу кіровоградська тхеквондистка, вихованка спортивного клубу «Барс» Аліна Мілевська, що стала срібною призеркою міжнародного турніру з тхеквондо у ваговій категорії до 49 кг. Змагання пройшли у столиці Білорусії Мінську за олімпійською версією WTF та зібрали понад 900 учасників із шести країн світу. Тренер спортсменки Віктор Тихоненко зауважив, що цією нагородою Аліна зробила вагомий внесок для включення до складу збірної на участь у чемпіонаті світу, який у березні 2010 року відбудеться у Мексиці.
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Для того, щоб залишити коментар, ви повинні авторизуватися.