весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/9/v_ukrayini_zapochatkuyut_garjachu.htm
В Україні започаткують "гарячу лінію" для підприємців. Вчора заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Віктор Серпокрилов взяв участь у «прямій лінії» з проблемних питань підприємців, яку провела в селекторному режимі Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

У селекторній залі Кіровоградської філії ВАТ «Укртелеком» під час «прямої лінії» були присутні також голова представництва Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва в Кіровоградській області Микола Маслов, міський голова Кіровограда Володимир Пузаков, виконавчий директор обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців України Олександр Саінсус, представники малого та середнього бізнесу області.

Підприємці, які телефонували на «пряму лінію», піднімали, зокрема, питання про спрощення процедури реєстрації найманих працівників та механізму виділення земельних ділянок, упорядкування дозвільної документації у фармацевтичній галузі, чесні правила гри на ринку пасажирських перевезень, зокрема боротьби з нелегальними таксистами.

Керівник уряду доручила керівникам місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування започаткувати «гарячу лінію» для підприємців, аби влада знала та оперативно вирішувала їхні проблеми.