весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/9/podatkivcjami_zupineno_obig_akcii.htm
Податківцями зупинено обіг акцій на суму понад 12 мільйонів гривень. Одним з важливих напрямків роботи підрозділів боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДПА в області у поточному році є виявлення та припинення зловживань при проведенні операцій з цінними паперами.

Щоб протидіяти використанню ринку цінних паперів для проведення сумнівних фінансових операцій, пов'язаних із відмиванням коштів та мінімізації податків, налагоджено тісну взаємодію з Кіровоградським територіальним управлінням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Для упередження обігу неліквідних цінних паперів забезпечується спільне комплексне відпрацювання емітентів таких цінних паперів.

В результаті такої співпраці, за 8 місяців 2009 року за поданням управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА в області Кіровоградським територіальним управлінням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку скасовано емісію акцій 15 акціонерних товариств області на загальну суму 10,9 млн.грн., та зупинено обіг акцій 7 акціонерних товариств на суму 12,2 млн.грн. Про це повідомляє управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.