весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/9/melnichenko_namagayetsja_rozibratisja.htm
Мельниченко намагається розібратися в цукровому конфлікті на Кіровоградщині! На початку тижні на Кіровоградщині побував Микола Мельниченко, лідер партії "Громадянський рух України". Мета приїзду – конфлікт на цукровому заводі, що розташований в місті Новоукраїнка, Кіровоградської області і належить ТОВ "Агро-Гарант-Цукор".

Цукровий завод заборгував своїм працівникам зарплатню за кілька років. Нині на складах заводу зберігається кілька тисяч тон цукру, який можна було б продати і частково повернути людям борги. Працівники цукрового заводу навіть мають на руках рішення суду, що виніс рішення на їх користь, однак судові виконавці у цьому напрямку нічого не роблять.

Проблема полягає ще й в тому, що люди отримували заробітну плату по двох відомостях – по так званих "чорних та білих". Новоукраїнський цукровий завод вже давно оголошено банкротом та погашати заборгованість ніхто не збирається.

До цієї проблеми додається ще одна – завод брав кредити у двох банках та ще в одного підприємства, що відоме своїми рейдерськими захватами. Один з банків, а точніше банк «Надра» разом з найнятими працівниками охоронної фірми вторглися на територію заводу. Почався опис майна і вивіз цукру з території заводу.

Коли працівники заводу дізналися, що цукор вивозиться, організували демонстрацію. Вивіз сировини зупинили.

Наразі конфлікт не вирішено, поки що люди отримали тільки обіцянки. Микола Мельниченко особисто зустрічався з керівництвом заводу, вів переговори з представниками банків, що видали кредити. А працівникам заводу порадив створити структуру, яка б відстоювала їхні інтереси.