весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/8/vvoziti_tovari_na_teritoriyu_ukrayini.htm
Ввозити товари на територію України тепер треба за новими правилами! З першого вересня 2009 року наказом Держмитслужби від 20.08.2009 №782 вступили в дію зміни до Узагальнюючого податкового роз'яснення щодо оподаткування товарів і транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України, - повідомляє прес-служба Кіровоградської митниці.

Зокрема, у нової редакції Роз‘яснення визначено, що при ввезенні на митну територію України звільняються від оподаткування товари, сумарна митна вартість яких не перевищує 200 євро, а загальна вага не перевищує 50 кг, що ввозяться громадянами в супроводжуваному багажі (за умови усного декларування), пересилаються в несупроводжуваному багажі та надходять на адресу громадян у міжнародних поштових відправленнях або у міжнародних експрес-відправленнях.

Товари, які безпосередньо ввозяться (пересилаються) громадянами в багажі або пересилаються в міжнародних поштових відправленнях, сумарна митна вартість яких не перевищує 1000 євро та/або загальна вага яких не перевищує 100 кг, підлягають обов'язковому письмовому декларуванню та оподатковуються ввізним митом за ставкою в розмірі 20 відсотків митної вартості, податком на додану вартість та в установлених законодавством випадках акцизним та іншими зборами.

Сумарна митна вартість визначається шляхом складення митної вартості всіх товарів, які ввозяться громадянином або містяться в міжнародних поштових відправленнях, або в міжнародних експрес-відправленнях.