весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/8/programa_restorannii_gid_v_efiri.htm
Програма «Ресторанний гід» в ефірі каналу СІТІ. З 7-го вересня з понеділка по четвер - о 23:25 з ранковим повтором о 10:25, в ефірі каналу СІТІ програма «Ресторанний гід» .

Цей проект для тих, хто любить весело проводити час з друзями, ходити на романтичні побачення, святкувати з сім'єю, чи просто шукає затишне й спокійне місце, щоб провести ділову зустріч. Мета проекту — детально познайомити глядача з усіма ресторанними пропозиціями Києва та його околиць.

Найголовніше у програмі — кухня — коронна страва, ексклюзив від шеф-кухаря, спеціальні пропозиції, цінова політика у ресторані. Ведуча не просто розповідає про все це, а й дізнається про складові страв, секрети приготування, особливості національних кухонь. Крім того, у програмі подається інформація, як правильно їсти ту чи іншу страву (наприклад, грузинські хінкалі їдять руками, а японський місо-суп треба їсти не до, а разом із суші). Не менш важливо для нас розібратися й у барній та винній картах закладу, підібрати напій, що найкраще розкриє смак страви — у цьому ведучій допомагає персонал - сомельє, офіціант тощо. Звісно, не обходиться програма без розповіді про інтер'єр та атмосферу ресторану, кількість залів тощо.

Ведуча програми — Тетяна Костенко — ділова жінка, якій доводиться частенько бувати у ресторанах, як у Києві, так і за кордоном. Тому вона заслуговує на звання експерта й гурмана. Звісно, Тетяна, ще не втаємничена в абсолютно всі секрети ресторанного бізнесу чи приготування національних страв — усе це ще попереду і у ведучої і у глядачів «Ресторанного гіду».