весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/8/na_kirovogradshini_znovu_vrjatuvali.htm
На Кіровоградщині знову врятували шанувальника горілки та цигарки. У неділю, 6-го вересня, о 22 годині, від мешканки одного з будинків по вул. Сидоренка, що у місті Олександрії, до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що з квартири її 70-річного сусіда йде дим - повідомляє прес-служба ГУМНС у Кіровоградській області.

На місце події негайно виїхала чергова варта пожежників-рятувальників. Під час проведення розвідки приміщення задимленої квартири за шафою було виявлено непритомного чоловіка. Командир відділення старшина служби цивільного захисту Роман Большаков та молодший сержант служби цивільного захисту Сергій Щербаченко на руках винесли постраждалого на сходову клітину та через диспетчера викликали карету швидкої допомоги. Бідоласі надали першу медичну допомогу та відвезли у центральну міську лікарню м. Олександрії.

Прийшовши до тями, чоловік розповів, що разом з друзями випили горілочки, а коли ті пішли, приліг на дивані та закурив цигарку. Що було далі чоловік не пам'ятає. Сусіди ж постраждалого поскаржилися, що чоловік часто турбує їх своєю поведінкою, особливо, коли отримує пенсію. Тоді до нього як мухи на мед злітаються друзі по чарці. На цей раз чоловіку пощастило, а от чи встигнуть пожежники наступного разу? Будемо сподіватися, що він зробить для себе певні висновки.