весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/8/kudi_techut_riki_byudzhetnih_koshtiv.htm
Куди течуть ріки бюджетних коштів? Більш ніж 150 тисяч гривень перетекли з міської казни на банківські рахунки підприємців.

Не тільки мільйонні прибутки ваблять нечистих на руку підприємців. Не гербують вони і тисячами гривень. Та й де, і яким чесним шляхом, не прикладаючи особливих зусиль, можна отримати 150 тисяч чистого доходу і всього за декілька днів.

Не мудруючи довго над питанням заробітку, службові особи кіровоградського приватного підприємства отримали на свій рахунок 152,8 тисяч гривень з міського бюджету – повідомляє Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Міська влада перерахувала кошти підприємцям аби вони забезпечили виконання ремонтно-будівельних робіт. Діючи умисно, з корисливих мотивів та маючи злочинний намір, спрямований на привласнення бюджетних грошових коштів, горе-бізнесмени здійснили ряд фінансових операцій з отриманими коштами. Не маючи на меті виконання визначених робіт, вони перераховували кошти на розрахунковий рахунок товариства з обмеженою відповідальністю, ніби то за виконані ремонтно-будівельні роботи.

В ході проведення перевірки було встановлено, що посадові особи приватного підприємства безпідставно спрямували на розрахунковий рахунок товариства з обмеженою відповідальністю кошти в сумі 152,8 тисяч гривень. Наразі товариство ніяких договорів субпідряду з приватним підприємством не укладало, ремонтно-будівельні роботи в якості субпідрядника не здійснювало, про що повідомив директор товариства. Тобто, посадовці приватного підприємства просто легалізували отримані бюджетні кошти шляхом перерахування на розрахунковий рахунок товариства.

Своїми, злочинними діями посадові особи приватного підприємства завдали збитки державі на суму 152 тисячі 779 гривень, тобто вчинили дії із проведенням фінансових операцій з коштами одержаними ними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації.

За даними фактами прокуратурою м. Кіровограда порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 209 Кримінального кодексу України. Слідство триває.