весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/8/_ukrayina_maibutnogo_v_jakii_ja_hochu.htm
Україна майбутнього, в якій я хочу жити! Запрошуємо взяти участь у Першому Всеукраїнському конкурсі дитячого образотворчого мистецтва «Україна майбутнього, в якій я хочу жити».

Кожна дитина у мріях може знайти вирішення проблем та втілити прагнення створити у мистецтві Україну майбутнього, в якій хочеться жити. Людина, Родина, Країна – основні наші цінності.

Участь у конкурсі можуть взяти діти, що проживають в Україні і люблять малювати, учні художніх шкіл та студій, мистецьких гуртків. Шануючи дитячу мистецьку освіту, запрошуємо мистецькі дитячі заклади організувати представлення творів своїх учнів.

Визначено дві вікові категорії:
- перша категорія – 7-11 років;
- друга категорія – 12-15 років.

Номінації:
- малярство (розмір 42*60 см.; гуаш, акварель, аплікація, мішана техніка);
- графіка (розмір 42*60 см.; туш, перо, ліногравюра);
- фотографія (розмір фотографії 30*40 см. Або оцифроване зображення і контрольний відбиток 20*30 см.).

Журі конкурсу відзначає та нагороджує по 5 лауреатів у кожній з номінацій, а також визначає дипломантів конкурсу. Окреме відзначення отримає дитяча художня школа, студія чи гурток, роботи учнів яких були представлені і одержали найбільше нагород та дипломів.

До складу журі входять академіки Академії мистецтв, знані художники, фотографи, викладачі поважних мистецьких навчальних закладів. За результатами конкурсу відбираються твори лауреатів та дипломантів для участі у виставці, яка буде експонуватись у містах України.

Буде видано каталог виставки з репродукціями творів усіх її учасників, обсягом 80 сторінок формату А4.

Переможці нагороджуються дипломами, каталогами, насправді цінними для юних митців професійними подарунками.

Роботи надсилаються рекомендаційними бандеролями з повідомленням про отримання. Просимо учасників та їхніх батьків і вчителів добре запакувати твори для забезпечення від пошкоджень під-час пересилки.

Надіслані роботи не потребують рам чи іншого оформлення та повинні містити на зворотній стороні наступну інформацію про автора та твір друкованими літерами:прізвище. ім'я, по батькові; дата народження; школа (студія, гурток); адреса; рік створення твору; назва твору. Просимо також учасників надіслати власне фото.

У період до 5 жовтня журі визначить лауреатів. Роботи надсилаються до 25 вересня 2009р. на адресу Львівського обласного осередку ВГО «Фронт змін» м. Львів, вул. Грушевського, 3. Довідки за телефоном в Кіровограді: 222830, Зоя Лебідь