весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/7/u_kirovogradi_rozpochavsja_chempionat.htm
У Кіровограді розпочався чемпіонат України зі спортивної гімнастики! У минулу середу, 3 вересня, у Кіровограді розпочався чемпіонат України зі спортивної гімнастики, що зібрав провідних спортсменів для визначення переможців та формування складу збірної України на участь у чемпіонаті світу, що у жовтні відбудеться у Великобританії.

На відкритті змагань до всіх учасників із привітальним словом звернулася заступник голови облдержадміністрації Тетяна Дмитренко, після чого церемонія відкриття продовжилася показовими виступами майстра спорту з художньої гімнастики Катерини Новицької, ансамблем «Провокація» та композицією танцівниць живота.

Надалі розпочалися безпосередні баталії у визначенні найкращих в командному багатоборстві. У підсумку серед шести жіночих команд перемогу святкувала збірна Києва. Гімнастки Донецької області посіли друге місце, а команда з Івано-Франківської області замкнула призову трійку. Кіровоградські спортсменки у складі Анастасії Лункан, Наталії Гаврилович, Валентини Голенкової та Аліни Кравченко зупинилися на четвертому місці. Більш представницькими були змагання у багатоборстві серед чоловіків. Найкращими тут були також кияни, що випередили гімнастів з луганської та запорізької областей відповідно. Господарі змагань у складі Максима Бондаря, Артема Сергеєва, Віталія Арсеньєва та Ігоря Хлевицького серед 11-ти команд показали лише восьмий результат.

Завтра змагання продовжаться та триватимуть ще на протязі трьох днів, тож усіх бажаючих на власні очі побачити протистояння найсильніших гімнастів України у цьому захоплюючому виді спорту чекають завтра з 9-ї години ранку у СДЮШОР «Надія».