весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/7/u_kirovogradi_rozpochav_robotu_nezalezhnii.htm
У Кіровограді розпочав роботу Незалежний громадський прес-центр! У рамках кампанії виборів Президента України 2010 року Кіровоградський прес-клуб реформ традиційно розпочинає роботу Незалежного громадського прес-центру "Кіровоградський вибір-2010".

Нагадаємо, що під час виборів 2006-го року, перевиборів 2007 року та виборів міського голови Кіровограда прес-клуб реформ організовував роботу Незалежного громадського прес-центру. У його рамках відбувалися прес-конференції представників всіх політичних партій, задіяних у виборах, громадських організацій, тощо. Крім того, у день виборів у прес-центрі відбувалися цілоденні інформаційні марафони (по 4-6 прес-конференцій), участь у яких була відкрита для всіх учасників виборів.

Цього разу, – восени 2009 та взимку 2010 років – Незалежний громадський прес-центр діятиме так само активно. Зокрема, його мета – забезпечити поширення об'єктивної та неупередженої інформації про перебіг виборчого процесу для якісного висвітлення у місцевих ЗМІ, а також активізувати громадян України до свідомої участі у виборах Президента України у 2010 році і підвищити стандарти професійної діяльності медіа.

Як буде досягнута ця мета? Шляхом функціонування Незалежного громадського прес-центру, який забезпечуватиме:
1.Проведення регулярних медіа-подій за участю основних учасників виборчого процесу (керівників виборчих штабів усіх кандидатів, регіональних та місцевих політиків, територіальних виборчих комісій).
2.Проведення інформаційних заходів за участю спостерігачів, експертів, представників громадських організацій та медіа, спрямованих на обговорення та аналіз передвиборчих платформ кандидатів.
3.Поширення поточної інформації про хід виборчого процесу в регіоні за допомогою регулярних електронних інформаційних дайджестів, підписатися на які можуть всі бажаючі

Незалежний громадський прес-центр діятиме шість місяців – до лютого 2010 року – і запрошує виборчі штаби всіх кандидатів, регіональних та місцевих політиків, а також територіальні виборчі комісії, державні органи, відповідальні за проведення виборів і «експертів» (політологів, консультантів, спостерігачів) подавати поточну інформацію про хід виборчого процесу, яка далі оброблятиметься та з посиланням на джерело розповсюджуватиметься через регулярні електронні інформаційні дайджести.

Жодному з учасників виборчого процесу не віддаватиметься переваги – прес-центр дотримуватиметься абсолютного політичного нейтралітету.
Єдиною вимогою до всіх бажаючих організувати медіа-захід
є наявність інформаційного приводу.

Незалежний громадський прес-центр «Кіровоградський вибір-2010» запрошує журналістів, позаштатних кореспондентів, керівників виборчих штабів всіх кандидатів, регіональних та місцевих політиків, а також керівників територіальних виборчих комісій, представників державних органів влади та «експертів» (громадських діячів, політологів, консультантів, спостерігачів) контактувати та плідно співпрацювати у рамках кампанії з виборів Президента України.