весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/7/svoboda_vimagaye_vid_genprokuraturi.htm
«Свобода» вимагає від Генпрокуратури результати розслідування у «справі Лозінського»! Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» звернулася із заявою до Генеральної прокуратури України з приводу відсутності офіційної оприлюдненої інформації щодо ходу слідства у резонансній «справі Лозінського».

«Вже кілька тижнів від слідчого управління Генеральної Прокуратури України жодної інформації не одержують ні ЗМІ, ні громадськість. Преса знічев'я припускає різні варіанти місцеперебування головного «мисливця», колишнього БЮТівця В.Лозінського, а від правоохоронців – ні пари з вуст" - йдеться у заяві, що надійшла на адресу сайту "весь Кіровоград"

В той же час, заінформацією ВО "Свобода", найближчим часом можливі зміни у долі одного із співучасників «голованівського полювання», колишнього прокурора району Є. Горбенка.

Незнайомець, зателефонувавши до офісу ВО "Свобода", повідомив, що з вуст одного з найближчих соратників Лозінського у Голованівську необачно злетіла новина: зацікавлені особи нібито вже зібрали і занесли одному із заступників Генерального Прокурора України чималеньку суму – 100 000 доларів США для того, щоб Горбенка звільнили з-під варти. Але не для того, щоб зберегти його здоров'я як цінного свідка для суду.

За словами джерела, Горбенко після звільнення до Голованівська може не доїхати. Йому влаштують або автомобільну аварію, або здійснять замах на його життя в інший спосіб. Очевидно, що показання, які дав Горбенко слідству, не влаштовують когось із учасників справи, і дехто з них до судової лави може не дожити.

Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» просить Службу Безпеки України вважати дану заяву інформаційним запитом , здійснити перевірку викладених фактів і не допустити загибелі цінного свідка відомих подій 16 червня 2009 року у Голованівську.

Злочин, який збурив громадську думку і змусив пильніше придивитися суспільству до способу життя української псевдоеліти, – має бути покараний!», - йдеться у заяві Прес-служби Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» (телефон прес-служби - 8067-441-46-01)