весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/7/presklub_irina_gerashenko_rozpovist.htm
Прес-клуб: Ірина Геращенко розповість про збір іграшок для сиріт та останні політичні події! Ігровий майданчик та іграшки вихованцям Кіровоградського Будинку дитини вручать сьогодні, у понеділок 7 вересня о 12.00 за адресою вул. Глінки, 46 представники УНІАН та народні депутати від НУНС (деталі за посиланням!)

Фотокореспонденти, що бажають поїхати у дитбудинок, можуть зустрітися біля Кіровоградського прес-клубу об 11.30 та скористатися автотранспортом.

А о 13.00 у Кіровоградському прес-клубі реформ (вул. Островського 2, корп. 2) відбудеться прес-конференція народного депутата Ірини Геращенко. Пані Ірина розповість журналістам про згадану ініціативу, а також відповість на питання. Пізніше пані Ірина зустрінеться зі студентами факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету.

Нагадаємо, що Кіровоградський будинок дитини для дітей із враженням нервової системи побудований у 1980 році і розрахований на 160 місць. У дитбудинку перебуває від 125 до 130 дітей, віком від 2 тижнів до 4-4,5 років. З них, на медико-соціальний реабілітації перебуває 20 дітей-інвалідів з враженою патологією. 40% вихованців - це діти, які тимчасово перебувають у дитбудинку по заявах батьків, 60% - діти позбавлені батьківського піклування, троє дітей-сиріт, повідомляє Інтернет-ресурс "весь Кіровоград"