весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/7/na_stezhci_viini_z_podatkovoyu_kirovogradshini.htm
На стежці війни з податковою Кіровоградщини! Тим, що під час розслідування однієї кримінальної справи, часто-густо випливають інші епізоди порушення кримінального права, не здивуєш не тільки слідчого, але й пересічного громадянина. Кримінальне чтиво, чи не найпопулярніше сьогодні серед читачів.

У липні поточного року у відношенні приватного підприємця з Добровеличківського району Кіровоградської області, за матеріалами податкової міліції області, було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України. Невдачливий селянин ухилився від сплати податків в особливо великих розмірах. Не поталанило селянину. Викрили податкові міліціонери його невигадливі схеми укриття від сплати податків – повідомляє Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Під час проведення обшуку домоволодіння добровеличківського бізнесмена, в рамках здійснення оперативного супроводу по порушеній кримінальній справі, оперативниками було виявлено документи бухгалтерської та податкової звітності фінансово-господарської діяльності, а саме податкові накладні на загальну суму 3,7 мільйонів гривень. Зазначені документи не тільки не були включені до податкової звітності, але й приховані подальше від людського ока.

Таким чином, наш приватний підприємець своїми умисними протиправними діями повторно став на стежку війни з податківцями та умисно ухилився від сплати податку на додану вартість та податку з доходів фізичних осіб за 2006 та 2007 роки на загальну суму біля 1,1 мільйонів гривень, що призвело до ненадходження в бюджет держави грошових коштів в особливо великих розмірах.

Наразі у серпні цього року слідчий прокуратури Добровеличківського району в межах провадження досудового слідства по попередній кримінальній справі порушеної за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, виніс постанову про порушення ще однієї кримінальної справи, у зв'язку з викриттям додатково злочину (до речі, знову ж за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).