весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/7/mikolayiv_koledzh_presi_ta_telebachennja.htm
Миколаїв: Коледж преси та телебачення святкує 16 років! «Коледж преси та телебачення: 15 років перші!» - така назва книги, яку випустив Миколаївський Коледж преси та телебачення з нагоди свого ювілею.

За інформацією медіа-групи «весь Кіровоград», яка тривалий час співпрацює із цим навчальним закладом, коледж став першим навчальним закладом, який почав готувати бакалаврів інформаційної діяльності, розробив та впровадив інноваційну технологію дидактичного інформаційного простору, що головну увагу у підготовці приділяє практичним навичкам та вмінням. Для цього у коледжі створили справжню навчальну газету, Інтернет-сайт та, навіть, перший на теренах колишнього СРСР навчальний телеканал «ТАК – TV».

Нетиповість Коледжу преси та телебачення як вищого навчального закладу підтверджує і його активність. Так, за 16 років у Коледжі було проведено більш ніж 260 засідань прес-клубу, участь в яких взяли 726 іноземних та українських експертів, більш ніж 100 журналістів національних медіа, більш ніж 2180 кореспондентів та редакторів регіональних ЗМІ з усіх областей України і, це, не враховуючи, місцевих журналістів та представників районних газет, які постійно становляться гостями різних заходів Коледжу.

На базі Коледжу проведено понад 50 заходів для преси, 5 науково-практичних конференцій, з них 3 носили міжнародний характер. За ці роки Коледж реалізував 10 міжнародних проектів при партнерстві Посольства США в Україні, Агентством міжнародного розвитку США та міжнародним фондом «Відродження", Фондом підтримки демократії та Україно-Польським фондом ПАУСІ, Посольством Польщі в Україні та Центром документації та інформації НАТО, Радою Європи та Європейською комісією.

А крім цього в Коледжі побували 20 депутатів Верховної Ради України, 1 депутат польського сейму, 1 депутат Європарламенту, керівник Секретаріату Президента України, 2 міністра, 2 посла США в Україні, більш Генеральний консул США в Україні, більш ніж 20 керівників міжнародних фондів та керівників грантових програм, релігійні діячі на рівні голів церков різних конфесій, олімпійські чемпіони та призери світових першостей, зірки шоу-бізнесу, 5 академіків Російської академії освіти, 4 академіка Академії педагогічних наук України та 2 член-кореспондента АПН України, відомі письменники, музиканти та художники. Ці заходи були освітлені в більш ніж 10000 публікаціях, 3000 телесюжетах, 2000 матеріалах на радіо та близько 10000 в Інтернет. Загальний тираж тільки друкованих публікацій приблизно 80 000 000 екземплярів.

Гліб Головченко, директор Коледжу преси та телебачення: «Як правило, вищі навчальні заклади святкують свої Дні народження досить традиційно – збори випускників та ін. Коледж преси завжди випереджав час та був інноваційним у своїх підходах. Не має іншого навчального закладу в Україні, який би як Коледж преси та телебачення, приділяв увагу практичній підготовці майбутніх журналістів, надавав змогу своїм студентам робити справжнє ефірне телебачення, публікуватися у власній газеті, яка допомагає читачам не словом, а ділом, зустрічатися під час навчання та спілкуватися з відомими політиками, бізнесменами, чиновниками не тільки регіонального, а й національного і міжнародного масштабу, втілювати свої ідеї в життя ».

Так, нетрадиційно, розпочав низку святкувань до 16-річчя нетрадиційний вищий навчальний заклад – КОЛЕДЖ ПРЕСИ ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ!