весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/7/igrovii_maidanchik_ta_igrashki__kirovogradskomu.htm
Ігровий майданчик та іграшки - Кіровоградському будинку дитини! Ігровий майданчик та іграшки - Кіровоградському будинку дитини вручать сьогодні, у понеділок 7 вересня, представники УНІАН та народні депутати від НУНС.

Співробітники інформаційного агентства УНІАН ініціювали збір іграшок для Кіровоградському будинку дитини. До їх акції приєдналися депутати від фракції НУНС та подарували дитбудинку ігровий майданчик.

Народні депутати, які є представниками НУНС по Кіровоградському округу - Ірина Геращенко, Едуард Зейналов та Олександр Третьяков відгукнулись на прохання директора дитячого будинку Любові Дикуші і виступили спонсорами у встановленні ігрового комплексу з гойдалками.

Народні депутати переконані, що майданчик стане улюбленим місцем для малюків і сприятиме їх фізичному та емоційному розвитку, спілкуванню з природою, пізнанню навколишнього світу.

О 12.00 народний депутат Ірина Геращенко передасть іграшки та майданчик Кіровоградському будинку дитини (Кіровоград, вул.. Глінки, 46). Під час акції планується висадження дерев на території дитбудинку.

О 13.00 – у Кіровоградському прес-клубі реформ (вул.. Островського 2, корп. 2) планується прес-конференція народного депутата Ірини Геращенко.

О 14.00 - зустріч І.Геращенко зі студентами факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету (вул. Шевченка, 1).

ДОВІДКА: Кіровоградський будинок дитини для дітей із враженням нервової системи (вул. Глінки, 46) побудований у 1980 році і розрахований на 160 місць. У дитбудинку перебуває від 125 до 130 дітей, віком від 2 тижнів до 4-4,5 років. З них, на медико-соціальний реабілітації перебуває 20 дітей-інвалідів з враженою патологією. 40% вихованців - це діти, які тимчасово перебувають у дитбудинку по заявах батьків, 60% - діти позбавлені батьківського піклування, троє дітей-сиріт, повідомляє Інтернет-ресурс "весь Кіровоград"