весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/7/gerashenko_samorozpusk_verhovnoyi.htm
Геращенко: Саморозпуск Верховної ради не вирішить питання парламентської кризи! Народний депутат України, член фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" Ірина Геращенко побувала сьогодні, 7 вересня із візитом у Кіровограді.

Пані Ірина зустрілася із журналістами у Незалежному громадському прес-центрі "Кіровоградський вибір-2010", та відповіла на питання щодо благодійної акції, ініційованої НУНС, а також на питання, пов'язані із політичною ситуацією в Україні.

Зокрема, Ірина Геращенко прокоментувала можливість саморозпуску парламенту та підкреслила, що, на її думку, Верховна рада не почне працювати більш ефективно та якісний склад її не поліпшиться у разі перевиборів на умовах нинішнього законодаства.

"Мабуть, немає в Україні людини, яка б не погодилась, що Верховна рада працює нині неефективно, але очевидно, що саморозпуск не вирішить проблеми парламентської кризи", - сказала Ірина Геращенко. І додала: "Поки під час виборів не буде використано механізму відкритих списків, нової якості парламенту не буде".