весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/7/bilshe_4_milioniv_griven_nesplachenih.htm
Більше 4 мільйонів гривень несплачених податків виявила податківці Кіровограда. До чого тільки не вдаються підприємливі кіровоградці, аби зекономити на сплаті податків. Товариство з обмеженою відповідальністю настільки обмежило свою відповідальність перед державою, що вдалося до кримінальних схем – повідомляє Управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

В ході фінансово-господарської діяльності, протягом восьми місяців 2007 року, товариство отримало на свій розрахунковий рахунок майже сімнадцять мільйонів гривень від підприємств, з якими мали господарські відносини. Але суму фактично отриманого доходу не було відображено у податковій звітності та не включено до оподаткування. Аби приховати отриманий солідний прибуток, по бухгалтерському та податковому обліку підприємства його було відображено як повернення фінансової допомоги, яку ніби то попередньо надавали іншими підприємствам області.

Наразі службові особи ТОВ не змогли надати податківцям жодного документу для підтвердження сум зазначеної заборгованості, а саме: договорів фінансової позики, термінів її виникнення та фактичної дати погашення. Крім того, посадовцями підприємства до податкової інспекції у м. Кіровограді надавались податкові декларації з податку на прибуток, в які було внесено умисно зменшені суми податкових зобов'язань.

Таким чином, службовими особами товариства, з метою заниження сум валового доходу та умисної несплати податку на прибуток, було занижено об'єкт оподаткування майже на 17 мільйонів гривень і таким чином не сплачено до бюджету податків у розмірі 4,2 мільйони гривень.

По встановленому факту умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах відносно службових осіб товариства з обмеженою відповідальністю порушено кримінальну справу.