весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/4/spozhitiv_gid_sered_tovariv_ta_poslug.htm
Спожитив: Гід серед товарів та послуг! Спільний Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні презентує запуск нової телевізійної програми для споживачів «СПОЖИТИВ».

Український споживач. Який він? Той, хто свідомо купує, чи той, кому продають? Активна позиція при здійсненні вибору – збільшує шанси на отримання якісних товарів та послуг. «Спожитив» навчить робити вдалі покупки, позитивно вирішувати споживчі проблеми та визначати якість товарів.

Кожен з нас, незалежно від віку, статі чи соціального статусу щодня опиняється перед вибором товарів та послуг. Від вміння правильно обирати товари та послуги залежить якість повсякденного життя людини, здоров'я його та його родини.

Що нового трапилося на споживчому ринку?
Як правильно обрати якісні та безпечні товари?
Як захистити свої порушені права?
Які товари не відрізняються високою якістю та становлять загрозу здоров'ю людини?


Про все це ви дізнаватиметесь в 4 рубриках передачі: Споживчі новини, Вивчай та витрачай, Маю право та Споживча варта. Дивіться «Спожитив» щонеділі на 5 каналі о 9:40 та споживчих вам перемог! Перший випуск «Спожитиву» дивіться 6 вересня 2009 року.

Проект «Спільнота споживачів та громадські об'єднання» є спільною ініціативою Європейського Союзу та Програми розвитку ООН, що була започаткована у 2006 році. Загальною метою проекту є збільшення впливу громадянського суспільства на економічне життя країни згідно з європейськими стандартами. Зокрема, він покликаний сприяти розширенню доступу громадян до інформації про безпеку та результати незалежного тестування товарів та послуг і про права споживачів та механізми їх захисту, а також сприяти широкому обговоренню проблем, що стоять перед спільнотою споживачів в Україні a

За подальшою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Марії Савченко, експерту з моніторингу та інформації, за тел: (044) 253 67 05; Ел. пошта: maria.savchenko@undp.org.ua