весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/30/za_4_hvilini_movchan_pojasniv_vsim.htm
За 4 хвилини Мовчан пояснив всім, що він губернатор. Сьогодні, 30 вересня, вранці відбувся терміновий брифінг нещодавно призначеного губернатора Кіровоградської області Володимира Мовчана.

Потрапити на брифінг встигли ті журналісти, які прокидаються дуже рано. Тривав брифінг 4 хвилини, протягом яких Володимир Мовчан предметно пояснив присутнім, що дія рішення суду про відсторонення з посади , на нього не розповсюджується. Володимир Мовчан працюватиме, як і працював.

Нагадаємо, що окружний адміністративний суд Києва призупинив дію 16 кадрових указів президента Віктора Ющенка, в тому числі про призначення двох губернаторів. Про це Українській правді повідомив представник Кабміну в процесі, нардеп від БЮТ Володимир Пилипенко.

За його словами, суд виніс ухвали про призупинення дії указів про призначення голови Київської обладміністрації Віктора Вакараша, голови Кіровоградської обладміністрації Володимира Мовчана, а також про призначення 14 голів районних адміністрацій.

Кабмін звернувся з позовом в зв'язку з тим, що ці призначення відбулися без подання уряду, як того вимагає закон. Ухвали про призупинення дії указів президента винесено на забезпечення позову уряду.

Нагадаємо, що трохи більше тижня тому Президент Віктор Ющенко назначив на посаду голови Кіровоградської ОДА Володимира Мовчана . Вчора, 28 вересня, за інформацією сайту "весь Кіровоград", Володимир Петрович вже призначив виконуючими обов'язки чотирьох заступників.