весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/30/yulija_timoshenko_pozivatimetsja_do.htm
Юлія Тимошенко позиватиметься до сайту «весь Кіровоград»?! Саме такий висновок можна зробити за результатами того рішення, яке нещодавно прийняв Печерський суд міста Києва про судову заборону критикувати дії уряду та Прем'єр-міністра фізичними особами, а також в усіх засобах масової інформації та у рекламі. Адже сайт «весь Кіровоград» як і інші кіровоградські ЗМІ, періодично друкує критичні матеріали, як аналітичні статті, так і коментарі, про дії уряду та лідера ВО «Батьківщина».

Факт такого рішення про фактичну цензуру викликає глибоку стурбованість і у представників Партії Регіонів. Зокрема, сьогодні із журналістами у Кіровограді спілкувався народний депутат, керівник обласного виборчого штабу ПР Сергій Ларін, який підкреслив, що в Україні повертається цензура.

«Ми всі довго боролися за те, щоб мати можливість вільно висловлювати свою думку, вільно обговорювати будь-які питання, але чинна влада і Прем'єр зокрема намагається убезпечити себе від критики на свою адресу», - підкреслив Сергій Ларін. Позиція Партії Регіонів стосовно цього інциденту чітка. Політики, які диктують суспільству заборону плюралізму думок, заборону відкритого висловлювання оцінок роботи Уряду і найвищих посадових осіб – небезпечні для суспільства і для майбутнього України.

Детальніше дивіться у передачі «З перших вуст», яка вийде за участі Сергія Ларіна на каналі «Кіровоград» у суботу, 3-го жовтня о 21.15