весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/30/vasil_sibircev_ne_pracyuvatime.htm
Василь Сибірцев не працюватиме у команді нового губернатора! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , екс-заступник голови Кіровоградської ОДА Василь Сибірцев не буде працювати заступником у нового губернатора Володимира Мовчана. Про це нам повідомило джерело в обласній державній адміністрації.

За інформацією сайту «весь Кіровоград», Василь Іванович прийняв згадане рішення навіть не зважаючи нате, що новий голова Кіровоградської ОДА зробив подання на призначення Сибірцева заступником.

Василь Сибірцев сьогодні попрощався із колективом ОДА, і пішов на два тижні у відпустку з подальшим звільненням. Експерти вважають, що таке рішення Василя Івановича може бути пов'язане із тим, що ключові структури, підпорядковані йому при минулому губернаторі Василі Моцному, – управління капітального будівництва та управління житлово-комунального господарства, - були нині перепідпорядковані в.о. першого заступника голови Анатолію Ревенку. А сам Василь Сибірцев по суті залишався «весільним генералом» - керівником без серйозних повноважень.

Викликає подив подібна ситуація особливо тому, що фахівець такого рівня та досвіду, як Сибірцев, залишає свою посаду напередодні чи не найважчого в історії регіону опалювального сезону.