весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/30/na_kirovogradshini_zatrimano_59_osib.htm
На Кіровоградщині затримано 59 осіб за підозрою у скоєнні злочинів! Протягом минулого тижня співробітниками органів внутрішніх справ Кіровоградщини вжито низку профілактичних заходів, спрямованих на стабілізацію оперативної обстановки на вулицях та в інших громадських місцях на території області.

З початку проведення відпрацювання правоохоронцями регіону 59 осіб затримано за підозрою у скоєнні злочинів та 648 – за адміністративні правопорушення, вилучено 30 одиниць вогнепальної зброї та більше 23 кілограмів наркотичних засобів. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

Так, у господарському приміщенні жителя міста Новомиргород працівниками міліції було виявлено близько 20 кілограмів маріхуани, яку вилучено та направлено на дослідження. Вирішується питання про порушення за даним фактом кримінальної справи.

Подібна знахідка очікувала на правоохоронців і в помешканні жителя Маловисківського району, де ними було виявлено та вилучено близько 2,5 кілограмів коноплі.

В місті Кіровограді затримано двох місцевих жителів, 1981 та 1983 років народження, за підозрою у скоєнні крадіжки виробів із пластмаси з території одного із заводів обласного центру. Наразі встановлюється вартість викраденого та перевіряється причетність підозрюваних до скоєння інших подібних злочинів.
Робота у даному напрямку продовжується.