весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 вересня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/9/30/milicija_prosit_dobrovilno_zdavati.htm
Міліція просить добровільно здавати незареєстровану зброю! Останнім часом на території держави збільшилась кількість злочинів та надзвичайних подій, пов'язаних з використанням незареєстрованої зброї. Це свідчить про те, що у населення є прихована незареєстрована зброя. Проблема незаконного поширення зброї викликає велике занепокоєння як у громадян, так і у правоохоронних органів. Протягом 8 місяців 2009 року до органів внутрішніх справ області громадянами добровільно здано 180 одиниць вогнепальної зброї, з них 6 нарізних карабінів, 15 незареєстрованих гладкоствольних рушниць, 2 одиниці саморобної зброї та 220боєприпасів до різних видів зброї. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

За порушення порядку зберігання, перереєстрації вогнепальної мисливської зброї притягнуто до адмінвідповідальності - 725 власників, у них вилучено 360 мисливських рушниць.

З метою захисту громадян від злочинних посягань із застосуванням вогнепальної зброї, попередження її крадіжок і втрат, на території держави в період з 1 по 30 жовтня 2009 року проводиться місячник добровільної здачі в органи внутрішніх справ незареєстрованої зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів, боєприпасів.

Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації, а це – мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у їх власність в установленому порядку.

Зброю можна здати в районні підрозділи ОВС за місцем проживання. Довідки за телефонами: 39-70-25, 24-74-95.